Sporta studija

RTU/Robežsardze uzvar Latvijas čempionātā volejbolā

Sporta studija

Latvijas hokeja izlase saņem Dārziņa iestādītos spinātus Sporta Studijā

Viktors Ščerbatihs: Pēc karjeras zaudēju vairāk nekā 40 kilogramus

Ščerbatihs: Olimpiskais zelts nav vērtīgāks par cilvēciskām attiecībām

Sportista karjerā divās olimpiskajās spēlēs medaļas izcīnījušais Viktors Ščerbatihs augstāk par panākumiem vērtē cilvēciskas attiecības, un bijušais svarcēlājs nepieņemtu neiegūto zelta godalgu apmaiņā pret sanīšanos ar savu treneri. Ščerbatihs pirmdien Latvijas Televīzijas "Sporta studijā" pastāstīja, ka tikai nesen noskatījies sava starta videoierakstu Pekinas olimpiādē.

Ščerbatihs 2008.gadā Pekinas olimpiskajās spēlēs nopelnīja bronzu, lai gan uz Ķīnu devās tikai ar vienu domu - cīnīties par zeltu. Tagad Ščerbatihs savā tehnikā saskatījis kļūdas, kas liedza Pekinā sasniegt ko vairāk. Sacensībās bijusi arī trenera Eduarda Andruškeviča kļūda sacensību taktikā, piesakot ceļamo svaru, taču ļaunu prātu Ščerbatihs netur. Ja bijušajam atlētam iedotu zelta medaļu, bet viņš sastrīdētos ar treneri, Ščerbatihs šādam variantam nepiekristu. 

"Tas zelts tik daudz nemaksā, kā mūsu attiecības," paskaidroja Ščerbatihs. "Jā, mēs zaudējām, un tas ir ļoti slikti, man bija tehniska kļūda, trenerim profesionāla, bet tā nemaksā tik daudz".

Pēc sportista karjeras Ščerbatihu ievēlēja Saeimā, kur viņš deputāta amatā cerējis palīdzēt svarcelšanai, taču pārliecinājies, ka tas nav iespējams. Viņš arī pārvarējis ar alkohola atkarību draudējušo apziņu, ka pēc sportista karjeras beigām drīkst visu, un pašlaik palīdz Andruškevičam jauno svarcēlāju gatavošanā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti