Porziņģa vecmāmiņa: Mazdēlam ASV veiksmi sniedz manis dāvātais māla krupītis

Kad mazdēls devās uz NBA, tad es viņam uzdāvināju māla krupīti, kas nes veiksmi, Latvijas Radio raidījumā “Labrīt” sestdien, 11. novembrī, stāsta basketbolista Kristapa Porziņģa vecmāmiņa Antonija Trumsiņa. Veiksme šobrīd ir ar viņu, tagad jau Porziņģa trešajā sezonā, priecājas vecmāmiņa.

Porziņģa vecmāmiņa: Mazdēlam ASV veiksmi sniedz manis dāvātais māla krupītisIneta Kresa-Katkovska
  Viņa gan atzīst, ka Porziņģa spēlēm Ņujorkas “Knicks” sastāvā seko neklātienē. Taču, kad viņš šovasar spēlējis Latvijas izlasē, tad gan tiešraidē. Ļoti esot pārdzīvojusi mazdēla sekmes Eiropas čempionātā.

  Kristapa tēvs Tālis Porziņģis atvedis savai mammai jaunu pārvietošanās līdzekli - elektromobili

  Pati 80 gadus vecā kundze, kas izaudzinājusi trīs bērnus, aizvien dzīvo Alsungā un ikdienā ir nodarbināta dažādos mājas darbos, piemēram, rūpēs par dzīvniekiem un rokdarbos. Kristapa Porziņģa turība gan viņu neinteresē, un viņas dzīvi tā nav mainījusi. “Galīgi neko. Nauda bijusi, nebijusi. (..) Man patīk kustēties, man patīk dzīva radībiņa. Es pie laukiem esmu pieaugusi,” viņa stāsta par sevi.

  Kristapa Porziņģa vecmāmiņa Antonija Trumsiņa ar māsu, Suitu sievu ansambļa vadītāju Ilgu Leimani

  Tāpat viņa turpina dziedāt Alsungā, Suitu novadā, tik raksturīgās dziesmas. Tikmēr viņas māsa Ilga Leimane suitu un Porziņģu dzimtas spēka saknes meklē gadu simteņu vēsturē. Suiti ir kā katoļu sala luterāniskajā Kurzemē. Arī raksturā viņi ir atšķīrušies no citiem kurzemniekiem. Atšķirība ir norobežojusi suitus no pārējiem, taču arī stiprinājusi viņus.

  Saistītie raksti
  0 komentāri
  Pievienot komentāru
  Komentēt vari ar kādu no saviem sociālajiem profiliem
  Cilvēkstāsti
  Dzīve & Stils
  Jaunākie
  Populārākie
  Interesanti