Dienas ziņas

Pieaug interese par galda spēlēm

Dienas ziņas

560 eiro par balkonu apskati

Lieldienās Valtaiķos palīdz slimajai Paulai

Lieldienās Valtaiķos iedzīvotāji ziedo mazās Paulai rehabilitācijai

Valtaiķos Lieldienās iedzīvotāji pulcējās labdarības pasākumā, lai palīdzētu slimajai Paulai Balodei, kurai ir kustību traucējumi.

Valtaiķu baznīcas ziedojumu kastītē sagulst daudz ziedojumu, un tas nav tikai tāpēc, ka ir Lieldienas. Šie līdzekļi palīdzēs vietējai meitenei Paulai iziet tik ļoti nepieciešamos dažādus rehabilitācijas kursus.

Lai arī bērnu cerebrālā trieka atstājusi iespaidu uz viņas kustībām, četrgadīgā Paula ir dzīvespriecīga un aktīva. Viņa nelaiž garām nevienu bērnu pasākumu.  Arī labdarības koncertā baznīcā viņa kāri tver katru skaņu un priecājas par visu.

Paulas mamma Madara Lilita Grīnpukale izmanto jebkuru iespēju, lai uzlabotu meitiņas veselību: “Tas ir ļoti nozīmīgi un tas palīdz. Mulsinoši, ka tik daudz uzmanības, bet bērns priecājas, viņam patīk fotografēties un filmēties.”

Labdarības koncertā piekrita piedalīties ne tikai Kuldīgas novada ansambļi, bet arī dziedātājs un komponists Kārlis Kazāks. Viņš bija pārsteigts, ka uz mazo Valtaiķu ciematiņu ceļu mērojuši tik daudz cilvēku.

“Arvien vairāk izdodas šīs lietas. Tas var izdoties, ja ir cilvēks. Un te ir Podnieku ģimene, kas uztur dzīvu to vietu,” saka Kārlis Kazāks.

Dažādus kultūras pasākumus Podnieku ģimene Valtaiķos rīko jau sen, bet labdarības Lieldienas, kad līdzekļi tiek lūgti konkrētam mērķim, notika trešo reizi. Vispirms tika nobruģēts celiņš uz baznīcu, un tikai retais vairs atceras, pa kādiem dubļiem uz to bija jāiet. Pērn pie speciāla trīsriteņa tika vietējā meitene Ērika, kurai ir kustību traucējumi.

“Pirms vairākiem gadiem nodega māja. Esam jutuši, kā tas ir, ka vajag palīdzību,” stāsta biedrības „Kopā cits citam” valdes priekšsēdētāja Baiba Podniece.

“Cilvēkiem tas ir pacēlums, apzinīgāki kļuvuši, labsirdīgāki,” saka pasākuma apmeklētāja Silvija.

Kad dievkalpojums beidzies, tad vaļa ļauta dažādām jautrām un radošām nodarbēm. Netrūka ne lauku sētas iemītnieku, ne karstas zupas un tējas. Arī daudzi putni pēc šī pasākuma tiks pie jaunām mājām.

Kopumā līdz dienas beigām saziedoti 750 eiro – kopīga artava, kas mazajai Paulai palīdzēs.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti