Labdarības akcijā «Nepaej garām!» saziedoti vairāk nekā 19 tūkstoši latu

Sirsnīgā koncerta laikā labdarības projektā „Nepaej garām!” sestdien, 16. martā, vasaras nometņu rīkošanai bērniem ar īpašām vajadzībām sabiedrība saziedoja vairāk nekā 19 tūkstošus latu. Latvijas Televīzijas (LTV) un Latvijas Bērnu fonda (LBF) organizētā akcija turpināsies līdz pat Starptautiskajai bērnu aizsardzības dienai 1. jūnijā.

„Nepaej garām!” pavasara akciju līdz 1. jūnijam turpinās dažādas aktivitātes, aicinot atbalstīt 12 nometņu organizēšanu 300 bērniem ar īpašām vajadzībām. Projekta veidotāji lūdz atsaukties ne tikai privātos ziedotājus un uzņēmējus, kas vēlētos finansiāli palīdzēt padarīt bērnu vasaru krāsaināku, bet arī ikvienu, kuram ir idejas un iespējas iepriecināt mazos nometņu dalībniekus klātienē.

Šobrīd turpina darboties akcijas ”Nepaej garām!” ziedojumu tālrunis – 90006484, uz kuru piezvanot, iespējams ziedot 1 Ls. Kopš 2009. gada, kad LTV un LBF uzsāka sadarbību, vasaras nometņu rīkošanai savāktā ziedojumu kopsumma pārsniedz 100 000 Ls. Kopumā, zvanot uz akcijas tālruni gan pavasara, gan Ziemassvētku akcijās, sabiedrība bērniem ar īpašām vajadzībām, audžuģimenēm un no vardarbības cietušo bērnu rehabilitācijas centriem saziedojusi gandrīz 300 000 Ls.

Atpūtas un rehabilitācijas nometnēs bērni ar īpašām vajadzībām mācās dzīvot pēc iespējas patstāvīgāk - atbilstoši savām individuālajām spējām veido saikni ar vienaudžiem un atklāj vēl nebijušas prasmes. Nometnes sniedz iespēju visdažādāko talantu un radošo iemaņu izkopšanai, kā arī draudzību nostiprināšanai un integrācijai sabiedrībā. Vienas nometnes izmaksas varētu būt no 5000 līdz 6000 Ls.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti