«Kurš ir kurš?» dalībnieks: Bārmenis strādā uz skatuves, tikai ar mazāku auditoriju

Tas nav tik vienkārši, kā izskatās no malas! Bārmeņa profesija ir aizraujoša, lai gan tai ir savas negatīvās iezīmes, piemēram, ilgās stundas, kas pavadītas uz kājām un negulēšana nakts stundās vai iespējama saslimšana ar zvaigžņu slimību, lsm.lv stāsta spēles "Kurš ir kurš?" dalībnieks Mihails Minckovskis - bārmenis ar 10 gadu pieredzi. 

Mihails vada apmācības bārmeņiem un bāra vadītājiem vai īpašniekiem. Viņam patīk tas, ka var veidot kokteiļu dzērienkartes un jaunus kokteiļus. Profesijā viņu ievedis tētis, un pats Mihails turpinājis šai profesijā attīstīties.

„Es jau esmu sasniedzis labus rezultātus, bet ir arī, kur augt,” saka Mihails, kuram vislabāk patīkot komunicēt. Darbs reizēm esot kā uz skatuves, tikai ar mazāku auditoriju.

 

Mihails saka, ka bārmenim ir jābūt kā psihologam, lai atklātu, kādu kokteili klientam vislabāk pagatavot un kā atklāti komunicēt ar viņu. Daudzie jauniegūtie koktakti ir bārmeņa ieguvums ik dienas. Lai kļūtu par bārmeni, ir jāmācās bārmeņu skolā.

Mihails aicina, skatoties šovu "Kurš ir kurš?", pagatavot un iemalkot bezalkoholisko "Mojito" kokteili – tas esot vienkārši un visas sastāvdaļas pieejamas veikalos.

Varbūt arī tu gribi izcelt kādu interesantu, noderīgu, īpašu vai pavisam vienkāršu, bet izcilu profesiju? Iesūti fotogrāfiju vai video ar interesantām profesijām, par kurām varbūt vēl nezinām! Izmanto aplikāciju LSM reportieris! Lejupielādē to lietotņu veikalā App Store (iOS ierīču lietotājiem) un Google Play (Android ierīču lietotājiem). 

Aplikācijā izmanto iespēju ievietot nelielu aprakstu par iesūtīto foto vai video!

 

Saistītie raksti
0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālajiem profiliem
Cilvēkstāsti
Dzīve & Stils
Jaunākie
Populārākie
Interesanti