Jaunietis Bauskas pusē palīdz vecākiem lauku darbos un nodarbojas ar mūziku

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 8 gadiem.

Z/s “Vaidelotes” saimnieko jaunais latviešu dziedātājs Mārtiņš Jātnieks (23). Tiesa, z/s “Vaidelotes” izveidojuši Mārtiņa Jātnieka vecvecāki. Jaunietis šogad absolvējis Latvijas Lauksaimniecības universitāti, lauku darbos palīdz vecākiem un nodarbojas arī ar mūziku.

Šis nav stāsts par daudzu gadu veidotām un lolotām lauku saimniecībām, kuras vada pieredzes bagāti saimnieki. Stāsts ir par jaunieti Mārtiņu no Zemgales reģiona.

Z/S “Vaidelotes” ir Latvijas lauku tūrisma saimniecība, kurā teju 400 hektāru lielā platībā tiek audzēti graudi, galvenokārt ziemas un vasaras kvieši, rapsis un mieži. Mārtiņa vectēvs un vecmāmiņa Bauskas rajonā iesāka strādāt tolaik ar 14 hektāriem zemes. Viņi audzēja tulpes, lika tās koferos un veda uz Maskavu, veda atpakaļ un nopirka pirmo traktoru un pirmo arklu. Attīstoties pamazām zemes īpašumi tika piepirkti klāt.

“Cilvēki ēdīs katru dienu. Es ēdu, tu ēd, viņi visi ēd, politiķi ēd. Tas bizness jeb ritenis nekad neapstāsies. Ir tikai jāprot pareizi to darīt,” par lauksaimniecību spriež jaunais saimnieks.

"Laukos attīstības iespējas ir milzīgas, laukos dzīvot ir forši un tu pats izveido vidi, kādā tu vēlies dzīvot. Ir perfekti," saka jaunais saimnieks Mārtiņš.

Tā kā saimniecība ir Latvijas tūrisma objekts, Mārtiņš izrāda dižkokus, kas atrodas ģimenes īpašumā, un nelielo mežiņu, ko iestādījuši visi pieci Jātnieku ģimenes dēli tepat pie mājām.

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti