Intars Busulis: Par tēvu vienmēr var mācīties kļūt

Dziedātājs Intars Busulis labdarības maratona „Dod pieci!” ēterā, sazvanīts lidostā, atzinās, ka joprojām nav bijis ar vecāko dēlu makšķerēt, taču uzskata, ka vienmēr var mācīties kļūt par tēvu, atrodot ko jaunu.

„Par tēvu būt – šis statuss ir jānopelna, un ar bērniem ir jāņemas... es nožēloju, ka neesmu joprojām bijis ar vecāko dēlu makšķerēt. Iedomājieties! Es sapņoju par to ļoti ilgi. Mēs esam metuši murdus turpat sētā, bet mēs neesam [darījuši] – no rīta mēs piecelsimies [un iesim makšķerēt], „Skype” tiešsaistē pastāstīja Busulis. „Tādas lietas ir pietrūkušas.”

„Varbūt es neesmu kaislīgs makšķerētājs, bet par tēvu vienmēr var mācīties [kļūt] – vienmēr atrast kaut ko jaunu, un nekad nebūs tā, ka es būšu pats labākais tēvs pasaulē. Vienmēr tu vari būt vēl labāks, vienmēr tu vari vēl vairāk laika pavadīt kopā ar bērniem,” teica Intars Busulis, uzsverot, ka mācās no savas sievas un saviem bērniem. Viņš ir lepns par savu ģimeni.

Jau vēstīts, ka pirmajā labdarības maratona "Dod pieci!" dienā tika saziedoti 14 540 eiro.

"Dod pieci!" 2018

Laikā no 17. līdz 23.decembrim notiek sabiedrisko mediju labdarības akcija „Dod pieci”.

Šogad akcijā runājam par vajadzību veltīt vairāk kvalitatīva laika bērnam. 

Maratonā iegūtie līdzekļi caur labdarības organizāciju Ziedot.lv tiks novirzīti jaunas mācību sistēmas izveidei un ieviešanai vecākiem, kuru ģimenē ienāks bērns. Pirmo reizi maratona mērķi var atbalstīt arī ar „Ziedot.lv” dāvanu kartēm.

Konteksts:

Labdarības maratons "Dod pieci!" šogad runā par vajadzību veltīt vairāk kvalitatīva laika bērnam. Uzsverot, ka bērniem vajadzīga mīlestība un nedalīta uzmanība no abiem vecākiem, Latvijas Radio 5 dīdžeji aicina ziedot piecus eiro par dziesmu pieci.lv ēterā, lai ieviestu bezmaksas praktiskas un psiholoģiskas mācības vecākiem: kā audzināt patiesi laimīgu bērnu un nenodot savas traumas nākamajām paaudzēm.

Labdarības maratonu "Dod pieci!" rīko Latvijas Radio sadarbībā ar Latvijas Televīziju, sabiedrisko mediju portālu LSM.lv un labdarības organizāciju Ziedot.lv. Maratons notiek Doma laukumā līdzās Vecrīgas Ziemassvētku tirdziņam.

Cilvēkstāsti
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti