Panorāma

„Vasarnieki" Rīgas Krievu teātrī

Panorāma

Iznāk «Latvieši un Latvija» četros sējumos

Palīdzēsim uzlabot ugunsdzēsēju ikdienu!

Ģimene uzdāvina glābēju depo jaunas flīzes

Palīdzēt glābējiem ir sirds lēmums, tā saka skatītāja, kuras ģimene ugunsdzēsējiem sagādājusi dāvanu - apmēram 30 kvadrātmetrus  grīdas flīžu.

Glābšanas dienesta busiņš ieripo Ivetas un Artūra pagalmā Mārupē. Jaunā ģimene ugunsdzēsējiem sagādājusi dāvanu - apmēram 30 kvadrātmetrus  grīdas flīžu.

„Bija doma par pirti. Tā ieķērusies. Kādam tās vairāk vajag. Gan pienāks laiks pirtij un jaunām flīzēm,” saka Artūrs. Savukārt Iveta pasūtījusi ugunsdzēsējiem arī žurnālu Klubs.

Latvijas Televīzijas Ziņu dienests Ziemassvētkos sāka akciju, aicinot firmas, uzņēmumus un ikvienu kopīgi palīdzēt uzlabot sadzīves apstākļus glābējiem Rīgas 1.daļā.

Atsaukties akcijai Ivetu mudinājušas atmiņas. Ugunsdzēsēji Ivetai ļoti atgādinājuši tēti. Viņš gan nebija glābējs, bet vienmēr palīdzējis citiem, nebijās neviena darba, neko negaidīja no citiem, nesūkstījās. „Palīdzēt tas ir mans sirds lēmums,” saka Iveta.

VUGD RRP 1.daļas ugunsdzēsējs glābējs Māris Gribusts stāsta, ka jau sen cerēts uz jaunām flīzēm, glābēji pat gribējuši kārtējo reizi par savu naudu. „Bet paldies labiem cilvēkiem,” saka Gribusts. Flīzes noderēs jaunajā, vēl topošajā garderobē.

Depo pagrabā šodien jau strādāja meistari. Uzlika vienu no diviem jaunajiem 200 litru boileriem, ko sagādājuši skatītāji un firmas. Beidzot visos krānos ir silts ūdens. Līdz šim no trīs dušām mazgāties varēja tikai vienā, un atbraucot no dzēšanas darbiem, glābējiem bija jāgaida rindā. „Vienam cilvēkam vismaz 10 minūtes vajag, lai nomazgātos. Un ja stāv rindā seši, tad stunda pa pagalam. Skaties, atkal jābrauc smērēties. Nākamais izsaukums,” saka VUGD Rīgas reģiona pārvaldes komandiera vietnieks   Mareks Silovs.

Ir ļoti lielas cerības, ka glābējiem būs arī jauni skapīši ģērbtuvēs. Turklāt, pateicoties firmu un uzņēmumu atbalstam, tos varēs nomainīt ne tikai pirmajā stāvā, kā sākotnēji bija plānots, bet arī otrajā stāvā. Tos varētu izgatavot Rīgas un Kuldīgas arodskolu audzēkņi mācību prakses laikā. Pašlaik meistaru vadībā top skapīšu dizains.

Ugunsdzēsēji un LTV pateicas visiem, kuri jau atsaukušies - uzņēmējiem, kas palīdz ar materiāliem un krāsām, arī apmaksā rēķinus. Darāmā un vajadzību vēl ir daudz. Ja vēlaties arī jūs palīdzēt, zvaniet un rakstiet LTV raidījumam „Panorāma”. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Cilvēkstāsti
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti