«Dod pieci!»: Olitas stāsts aizkustina līdz asarām

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 4 gadiem.

Olitas stāsts labdarības maratona „Dod pieci!” stikla studijā Doma laukumā aizkustina līdz asarām. Olita vēlas, lai viņas dēls Daniels to sadzird un ir kopā ar mammu Ziemassvētkos.

Olitas dēlam jau pašam ir divus gadus vecs dēliņš.

„Tā nu sanācis, ka viņš ir atgriezies Latvijā un pieļāvis... to nevar nosaukt par kļūdu, bet tomēr pieredze ir līdzīga, kad jaunam piedzimst mazs bērniņš un it sevišķi vajadzīga informācija un palīdzība, jo, ja agrā jaunībā meklē nopietnas attiecības, tas nozīmē, ka cilvēkam dzīvē nav pieticis maiguma un mīļuma, ko viņš meklē ārpus savas ģimenes, tad viņš atrod jaunu mīļu cilvēku, ar kuru tad dibina jaunu ģimeni,” stāsta Olita. „Tā bija man un manam dēlam.”

Tagad Olita gribētu, lai viņas dēls Daniels būtu ar viņu kopā Ziemassvētkos.

"Dod pieci!" 2018

Laikā no 17. līdz 23.decembrim notiek sabiedrisko mediju labdarības akcija „Dod pieci”.

Šogad akcijā runājam par vajadzību veltīt vairāk kvalitatīva laika bērnam. 

Maratonā iegūtie līdzekļi caur labdarības organizāciju Ziedot.lv tiks novirzīti jaunas mācību sistēmas izveidei un ieviešanai vecākiem, kuru ģimenē ienāks bērns. Pirmo reizi maratona mērķi var atbalstīt arī ar „Ziedot.lv” dāvanu kartēm.

Konteksts:

Labdarības maratons "Dod pieci!" šogad runā par vajadzību veltīt vairāk kvalitatīva laika bērnam. Uzsverot, ka bērniem vajadzīga mīlestība un nedalīta uzmanība no abiem vecākiem, Latvijas Radio 5 dīdžeji aicina ziedot piecus eiro par dziesmu pieci.lv ēterā, lai ieviestu bezmaksas praktiskas un psiholoģiskas mācības vecākiem: kā audzināt patiesi laimīgu bērnu un nenodot savas traumas nākamajām paaudzēm.

Jau vēstīts, ka pirmajā labdarības maratona "Dod pieci!" dienā tika saziedoti 14 540 eiro. Noskaties labdarības maratona «Dod pieci!» himnas video!

Labdarības maratonu "Dod pieci!" rīko Latvijas Radio sadarbībā ar Latvijas Televīziju, sabiedrisko mediju portālu LSM.lv un labdarības organizāciju Ziedot.lv. Maratons notiek Doma laukumā līdzās Vecrīgas Ziemassvētku tirdziņam.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti