«Diagnoze – vēzis» stāsta varone Sandra zaudējusi smago cīņu ar audzēju

30. jūlijā pēc smagas slimības mirusi Sandra Mieme (dz.1978.), trīs bērnu māmiņa, kurai neilgi pēc trešā bērniņa dzimšanas 2016. gadā atklāja ļaundabīgu smadzeņu audzēju ceturtajā stadijā.

Sandra bija viena no vēža pacientēm, kura pagājušajā gadā ar savu pieredzi par diagnostiku un ārstēšanu dalījās ar LTV žurnālistiem pētniecības projektā "Diagnoze – vēzis".

Sandras smadzenes galvā bija sastumtas uz vienu pusi, un audzējs bija olas lielumā. Ārsti cerības nedeva – dzīvildze pusgads, maksimums – pusotru.

Bet Sandra tik ļoti gribēja dzīvot. "Es esmu spēcīga," viņa teica intervijā LTV un dalījās atmiņās par brīdi, kad pirms operācijas vīrs viņai atnesa uz krūts barošanu mazo Renāru – varbūt pēdējo reizi... Pēc operācijas Sandra jutās pietiekami labi un turpināja dzīvot, baudot katru dienu un citādāk raugoties uz ikdienišķiem sīkumiem.

Bet šogad janvārī nācās veikt vēl vienu operāciju, pēc kuras sekoja daļēja paralīze, tad sekoja rehabilitācija. Un nedaudz novēloti konstatēja, ka audzējs atkal atgriezies. Bet to operēt vairs nevarēja.

Pēc Sandras tuvinieku teiktā, ārste, kura viņai bija, pēc sižeta parādīšanas bez paskaidrojuma atteikusies turpināt Sandras ārstēšanu, norīkojot savā vietā citu ārsti, kura vairāk specializējas citos vēža veidos.

Izsakām visdziļāko līdzjūtību Sandras ģimenei un tuviniekiem.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti