Dana Anskaite: Dievs mīl taisnīgi - to saprast jāiemācās

Tikai pavisam nesen sapratu, ko nozīmē patiesa mīlestība – atzīst uzņēmēja Dana Anskaite. Ilgus gadus viņa veiksmīgi darbojas skaistumkopšanas biznesā, bet pirms pieciem gadiem paralēli tam kopā ar domumbiedriem izveidoja „Betlēmes žēlsirdības māju”.

Tas ir kristīgais rehabilitācijas centrs, un tā mērķis ir palīdzēt atkarībās nonākušiem cilvēkiem, kuri vēlas mainīt savu dzīvi ne tikai ārējos dzīves apstākļus, bet arī atjaunot viņu personas cieņu, apzinoties savu vērtību, veidojot veselīgas attiecības un strādājot un kalpojot citiem.

Dana Anskaite ir „Betlēmes žēlsirdības mājas” vadītāja un dēvē to par savu sirdsdarbu. Mājā darbojas psihoterapeiti, grupu un mākslas terapeiti. Jaunieši dzīvo kā lielā ģimenē, kurā, protams, līdzīgi ir daudz un dažādu problēmu, kuru pārvarēšanā palīdz ticība Dievam.

Dana Anskaite Lieldienu tuvumā katram novēl atvērt sirdi Dievam, izjust viņa taisnīgumu un beznosacījuma mīlestību, kas palīdz dzīvot un kļūt labākam.

"Kad izdodas sastapt Dievu, izjust viņa klātbūtni, tuvumu - tas līdzinās mīlestības jūtām. Tās ir brīnišķīgas izjūtas. Es novēlu, lai cilvēks vismaz vienreiz mūžā to sajūt, nevis tikai vienkārši notic un saka, bet lai sajūt," novēl Dana Anskaite.

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Cilvēkstāsti
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti