Cukurvates meistars: Bieži vien cilvēki cukurvates gatavošanas procesu uzskata par maģiju

Vislielākā iedvesma Edgaram rodas, redzot laimīgos bērnus, kad viņiem tiek pasniegts šis gardums – cukurvate, kā arī redzot cilvēkus gados, kuri, nogaršojot šo gardumu, atceras bērnību, lsm.lv stāsta cukurvates meistars Edgars Glāznieks. 

Edgars uzskata - lai kļūtu par labu cukurvates meistaru, nepietiek vien ar to, ka pārzināt gatavošanas procesu, bet ir jābūt komunikablam, atvērtam, smaidīgam, ar labu humora izjūtu un spēju izlocīties no sarežģītām situācijām. Šis darbs ir saistīts ar cilvēkiem, tādēļ visas īpašības, kas palīdz komunicēt ar cilvēkiem, noteikti noderēs. Profesija nav viegla - vairākas stundas jāstāv kājās un dienas beigās kājas tiešām ir nogurušas. Bet, ņemot vērā, ar kādu prieku cilvēki pērk šo produktu, dienas laikā emocijas ir pamatīgi uzlādējušās un tad jau nogurums aizmirstas. Īsāk šo profesiju varētu raksturot kā - laimes dāvāšana cilvēkiem, uzskata Edgars. 

Bieži vien cilvēki cukurvates gatavošanas procesu uzskata par maģiju, jo tā tiešām izskatās, bet, ja aplūkojam tuvāk šo procesu, tad tas ir paveicams, pateicoties vairākiem fizikas likumiem un sakarībām. Pirms Edgars uzsāka darbu ar klientiem, bija kārtīgi jāiemācās pagatavot cukurvati, jo tas pirmajā reizē nemaz tik viegli nav izdarāms.

Reiz Edgars uzstādījis savu rekordu, izveidojot cukurvati trīs vieglās mašīnas riepu lielumā: “Pie tāda izmēra nokļuvu, jo reiz klients pats izaicināja uztīt personīgo lieluma rekordu.”

Vislielākais stereotips ir, ka cilvēki domā - vienā cukurvates porcijā ir kādi 100 grami cukura. Patiesībā ļoti lielā cukurvatē ir tikai 20-30 gramu cukura, un tas arī viss. Bet tieši tas gardums, ko bērnam nopērk tuvākajā veikalā, lai aizstātu bērna vēlmi pēc cukurvates, satur neskaitāmi daudz E vielu, dažādu ķīmisku krāsvielu un cukura daudzums ir daudz lielāks nekā pirms brīža atteiktajā cukurvatē, stāsta Edgars. 

Varbūt arī tu gribi izcelt kādu interesantu, noderīgu, īpašu vai pavisam vienkāršu, bet izcilu profesiju? Iesūti fotogrāfiju vai video ar interesantām profesijām, par kurām varbūt vēl nezinām! Izmanto aplikāciju LSM reportieris! Lejupielādē to lietotņu veikalā App Store (iOS ierīču lietotājiem) un Google Play (Android ierīču lietotājiem). 

Aplikācijā izmanto iespēju ievietot nelielu aprakstu par iesūtīto foto vai video!

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Cilvēkstāsti
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti