Bibliotekārs: Iemīļotākā vieta Rīgā – Pārdaugava

Sestdien Rīgā notiks vērienīgākie Eiropas kultūras galvaspilsētas atklāšanas pasākumi. Viens no tiem - unikālā akcija „Gaismas ceļš” jeb grāmatu draugu ķēde, kurā cilvēki no rokas rokā pados grāmatas no Latvijas Nacionālās bibliotēkas vecās ēkas uz jauno Gaismas pili. 

Tādēļ Latvijas Radio jaunajā sadaļā par rīdzinieku un pilsētas viesu īpašajām vietām Rīgā sestdien izvaicā kādu, kuram grāmatas ir ikdienas darbs, - bibliotekāru Aldi Kusiņu.

Kusiņš stāstīja, ka bērnībā viņa mīļākā vieta Rīgā bija Biķernieku mežs, jo viņam ļoti patika motobraukšana, un tur notika starptautiskās sacensības motokrosā. „Es dzīvoju Biķernieku ielā un skatījos, kā motosportisti dodas uz trasi,” atcerējās Kusiņš.

Bet ar laiku mīļākās vietas pilsētā mainās, un tagad tā ir Pārdaugava. Iepriekš viņš domāja, ka Pārdaugava ir „tāds svešs rajons, bet tagad skatos, ka Pārdaugava ir ļoti zaļa un skaista”.

„Nevarētu pateikt noteiktu vietu, bet ļoti patīk parki, tie kļūst arvien tīrāki, skaistāki un tur patīkami pastaigāties,” stāstīja Kusiņš. Tiesa, dažreiz tur ir cilvēki, kas nemāk to novērtēt, un tas ir skumji, atzina bibliotekārs. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti