Aculiecinieks

Aculiecinieks. Notraust putekļus no filmas

Aculiecinieks

Aculiecinieks

Aculiecinieks: «Maiga Liepiņa. Salacgrīvas aptiekāre»

Aptiekāre Maiga Liepiņa palīdz līdzcilvēkiem un rod prieku garos pārgājienos

Kad Latvija atzīmēs savu simtgadi, apaļa 80 gadu jubileja būs arī enerģijas pārpilnajai Maigai Liepiņai, kura priecājas par iespēju palīdzēt salacgrīviešiem pašas pārraudzītajā aptiekā. Viņa ir arī aktīva nūjotāja un arvien kaldina garu pārgājienu plānus.

Vasarā jau sešos no rīta Maiga pamatīgi izstaigājas un svētdien nūjo pat vairāk nekā 10 kilometru. Nūjošana attīsta muskulatūru un uzlabo elpošanu, radot enerģiju un dodot spēku visai dienai.

Liepiņa priecājas, ka var strādāt, un viņas aptieka Salacgrīvā ir vienīgā, kur zāles var dabūt jebkurā diennakts stundā. Kad pienāca pensijas laiks, Maigai tika aprēķināti 40 "repšiki", un viņa nolēma piepelnīt pati, palīdzot arī cilvēkiem. Viņa lepojas, ka pašas aptiekas īpašnieki ir farmaceiti, nevis kāda aptieku ķēde, kur jādara ko liek.

"Mani neviens neierobežo, esmu brīvs cilvēks," gandarīta ir Liepiņa. Jau pirms laba laika viņa nosvinējusi ar vīru zelta kāzas, nu abiem ir seši mazbērni un trīs mazmazmeitiņas. Arī Maigas meita un viņas dēls ir farmaceiti.

Pērn maija beigās aptiekāre nogāja kājām 136 kilometrus gar jūras krastu. Pērn Maiga piepildīja vienu savu sapni, kājām nostaigājot 800 kilometru slavenajā Santjago ceļā Spānijā. Liepiņa cer, ka reiz izdosies arī nostaigāt Latvijas jūras robežu no Lietuvas robežas līdz Ainažiem. Tā ir tikai puse no Santjago ceļa, viņa smej. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Cilvēkstāsti
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti