Apņemšanās līdz Latvijas simtgadei: Palikt Latvijā un kļūt par režisori

 

Jēkabpils vidusskolas skolniece, arī jaunsardze un literāte Laura Ozoliņa uzskata, ka vēlas palikt dzimtenē, lai vai kas, un kļūt par režisori. Viņa skatās un vērtē, ka Latvijā ir skaista daba un cilvēki, un jo īpaši Latgales dziļie lauki. Kamolā viņa ietinusi savu apņemšanos arī veidot stipru un tradīcijām bagātu latviešu ģimeni.

„Līdz Latvijas simtajai dzimšanas dienai es vēlos palikt Latvijā, jo mums ir liela problēma ar aizbraukšanu. Tāpēc tas būtu primārais mērķis - palikt Latvijā, nedoties uz ārzemēm," saka Ozoliņa.

„Ceru, ka dzīve arī nepiespiedīs to darīt. Paliekot Latvijā, ceru kaut kādā veidā sasniegt savu mērķi - kļūt par režisori. Es nezinu, kā, nezinu, kur, redzēs, kā būs, jo pašlaik esmu uz vidusskolas sliekšņa. Manuprāt, tieši šai profesijai Latvija ir ļoti izdevīga vieta, jo te ir skaista daba, skaisti cilvēki, un te nav nekas jāsamākslo, te ir dabīgas lietas. Viss ir dabīgi un nāk no cilvēkiem. Tā pati Latgale - Latgales dziļie lauki, tie ir ļoti gleznaini. Protams, mērķis varētu būt arī dibināt ģimeni Latvijā, atdzīvināt latviešu tradīcijas, jo  kaut kādā veidā ir jāsaglabā tās tradīcijas, jo tas, kas ir ģimenē, tas ir arī valstī. Latvijai novēlu stipras ģimenes, kurās piemin visus svarīgos datumus, kas saistās ar tautas vēsturi."

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Cilvēkstāsti
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti