Apņemšanās Latvijas simtgadei: Izveidot uzņēmumu un dot darbu jauniešiem

Cīnīties pret aizplūstošo jauniešu darba spēku uz ārzemēm nolēmusi jauna sieviete Anna Meldrāja. Viņa plāno izveidot uzņēmumu, kas nodarbinātu tieši jauniešus.

Bērnībā Anna gribēju būt biznesmene, bet vidusskolā sāka domāt par fotogrāfiju un iestājās jauno mediju mākslas studijās Liepājas universitātē.

„Dažreiz iedomājoties, cik daudz mani draugi ir aizbraukuši uz ārzemēm, paliek bēdīgi. Reizē es arī saprotu, ka te nav labvēlīgākā vide jauniešu attīstībai, bet, ja grib dikti, dikti, tad ir un būs," saka Anna.

Viņa grib veidot savu uzņēmumu un dot darbu jauniešiem: „Vēlos izveidot uzņēmumu, pie tā jau arī lēnām strādāju, kur ražotu tikpat spīdīgu, krāsainu un dīvaini kombinētu apģērbu un aksesuārus kā valkāju pati. Galvenais šī uzņēmuma mērķis būtu nodarbināt pēc iespējas vairāk jauniešu."

Līdz Latvijas simtgadei tie varētu būt pat 20 jaunieši - puse no viņai zināmajiem cilvēkiem, kas devušies prom no dzimtenes.

Gaidot Latvijas 95. dzimšanas dienu, bet domājot jau tālāk, kad tai apritēs 100 gadu, katrs ir aicināts valstij uzdāvināt savu apņemšanos. Līdz 18.novembrim pavedienu pie pavediena ar stingriem mezgliem iepīsim tās lielajā apņemšanās kamolā, ko atradīsiet portālā lsm.lv.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Cilvēkstāsti
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti