Apņemšanās Latvijas simtgadei: Izveidot «diskusiju bufeti» kundzēm Bolderājā

 

Izveidot vietu, kur kopīgi sanākt vietējām kundzēm labākajos gados un nevis sūroties par grūtībām, bet dalīties jaunumos un priekā par dzīvi, kopīgi gatavot un uzklausīt vienai otru. To apņēmusies paveikt Olgas kundze no Bolderājas, kura ir no Krievijas un uz Latviju pārcēlusies pirms dažiem gadiem.

Olga ir pensionāre no Krievijas. Uz Latviju viņa atbrauca savu dēlu dēļ, kuru tēvs bija latvietis. „Nekad nedomāju, ka saņemšu pensiju Eiropas Savienībā, bet man Latvijā ļoti patīk, te ir brīnišķīgs klimats un labi cilvēki," stāsta Olga.

Nesen viņa ar mazdēlu staigāja gar jūru un iedomājās, ka grib izveidot tādu kā klubiņu pensionārēm, kur varētu satikties. „Un nevis žēloties viena otrai vai runāt par politiku, bet dalīties pieredzē, kā tikt galā ar dažādām situācijām, jo cilvēki ar vecumu daudz iemācās. Tādas sarunas man gribētos," saka pensionāre.

„Uzreiz piezvanīju savai draudzenei Allai un teicu - tu labi gatavo, es daudz runāju, liksim lietā savus talantus un radīsim diskusiju bufeti! Tagad tikai jāatrod te, Bolderājā, telpas un cilvēki, kas gribētu piedalīties. Tā ir mana apņemšanās, un es ļoti gribētu to īstenot!"

Gaidot Latvijas 95. dzimšanas dienu, bet domājot jau tālāk, kad tai apritēs 100 gadu, ikviens ir aicināts valstij uzdāvināt savu apņemšanos. Līdz 18.novembrim pavedienu pie pavediena ar stingriem mezgliem iepīsim tās lielajā apņemšanās kamolā, ko atradīsiet portālā LSM.lv.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Cilvēkstāsti
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti