Videoklipi ES prezidentūras laikā iepazīstina ar Latvijas novadiem

Izveidoti pieci videostāsti katram Latvijas vēsturiskajam reģionam, kā arī viens, veltīts Baltijas jūrai, informē Tūrisma attīstības valsts aģentūras (TAVA). Ar šiem video Latvijas viesiem Eiropas Savienības (ES) Padomes prezidentūras laikā plānots radīt priekšstatu par Latviju kā pievilcīgu tūrisma galamērķi.

Ar videoklipiem koncentrētā veidā paredzēts uzrunāt ārvalstu viesus Latvijas prezidentūras laikā Eiropas Savienības Padomē. Videoklipus ar nacionālo tūrisma devīzi „Latvia. Best Enjoyed Slowly” ("Izbaudi Latviju nesteidzoties!") var noskatīties Latvijas Nacionālajā bibliotēkā (LNB), kur Briseles politiķiem un ierēdņiem, ārvalstu žurnālistiem un citiem prezidentūras viesiem tie noder par Latvijas vizītkarti. 

Kurzeme (Western Latvia)

„Jaunajās īsfilmās izmantoti materiāli no TAVA videofilmu krātuves. Taču šai reizē videostāsts veidots īss un ļoti koncentrēts, lai paplašinātu lietošanas iespējas. Klipu montāžas pamatā ir ideja par piecām maņām, kas ļauj atklāt katra novada burvību. Tā tiek radīts priekšstats ne tikai par mūsu zemes skaistumu, ko var aptvert ar acīm, bet arī pastāstot par tās smaržām, skaņām, garšu un faktūru,” sacīja TAVA tūrisma mārketinga speciāliste Liene Pīpkalēja. 

Vidzeme (Northern Latvia)

Jaunie videoklipi demonstrēti nule kā aizritējušajās starptautiskajās nozares izstādēs "Vakantiebeurs" Nīderlandes pilsētā Utrehtā un "Matka" Somijas galvaspilsētā Helsinkos Latvijas nacionālajā stendā, un tie tiks izrādīti dažādos mārketinga pasākumos arī turpmāk.

Zemgale (Southern Latvia)

„Populārais teiciens "labāk vienreiz redzēt nekā simtreiz dzirdēt!" mūsdienās ir daudz aktuālāks, nekā bijis jebkad agrāk. Pieci jaunie videoklipi ir lielisks mārketinga līdzeklis, kas lieti noderēs dažādos nozares publicitātes pasākumos,” uzskata TAVA pārstāve Liene Pīpkalēja.

Latgale (Eastern Latvia)

Spilgtā vizuālā valodā veidotie novadu videoklipi ieskaņoti angļu valodā, taču paredzēti arī titri latviešu, vācu un krievu valodās. Tie izveidoti ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) atbalstu un tapuši, TAVA sadarbojoties ar uzņēmumu  "Magnafield".

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Ceļošana
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti