Līksnas parkā ar jauniem objektiem gatavojas tūrisma un atpūtas sezonai

Daugavpils novada Līksnas muižas parkā šogad  stādīs jaunus reti sastopamus kokus, piemēram, sniegpārsliņu vai tulpju koku. Parkā arī tapis  jauns tiltiņš un mīlestības koks mīlniekiem. Tāpat parkā būs jaunas aprīkotas vietas piknikiem, bet uzņēmīgas ģimenes pat iegādājušās senu muižas ēku, lai tur veidotu muzeju - seno lauku istabu.

Līksnas vecais muižas parks Daugavpils novadā ir viena no iecienītākajām atpūtas vietām gan kāziniekiem, gan  dabas baudītājiem, jo atrodas tuvu pilsētai. Tas liek mobilizēties pagasta iedzīvotājus, lai veiktu jaunus apstādījumus un ierīkotu atpūtas un izklaides objektus. Arī šajā sezonā pārsteigumi gaida kāziniekus un ģimenes ar bērniem,  sola parka veidotāji.

Putniņi jau čivina, un rosība parkā pirms gaidāmās atpūtas sezonas ir sākusies. “Tā vieta ir ļoti iecienīta ģimenēm ar bērniem, jo tepat bērniem ir, kur izskrieties. Gada laikā palabojām, jo viss no dabīgajiem materiāliem un vajadzēja atjaunot. Bet drīz jau būsim gatavi sezonai,” vedot izrādīt parku un jaunos objektus, stāsta Līksnas pagasta sociālā darbiniece un aktīva parka veidotāja, arī gide Elvīra Vorošena.

Pie parka  saglabājušās vēl senas ēkas, un tur rosās līksniešu Ondzuļu ģimenes pāris. Arī viņi saredz savu potenciālu šajā atpūtas zonā: “Pagājušā gada septembrī iegādājāmies graustu, jau darbs ieguldīts. Domājam tur mazu telpu muzejam. Mums ir neliela senlietu kolekcija: mēbeles, vecās stelles, arī senie darbagaldi.”

Lielākoties Līksnas parkā apjūtas vietas piemērotas ģimenēm ar bērniem, taču sezonā te netrūkst arī kāzinieku, arī viņiem par godu te tapuši jauni objekti. Un visiem par prieku  te iespēja izjust arī nosacītu Pedvāles noskaņu - zināmu abstrakcijas ideju.

Līksnas parks visā godībā un laipnībā apmeklētājus oficiāli sāks uzņemt ar 1.maiju.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Ceļošana
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti