Rīta Panorāma

Intervija ar Jāni Betheru

Rīta Panorāma

Telefonintervija ar Oditu Krenbergu

INFO Par ekspedīcijas «Monblāns 2018» startēšanu Francijas virzienā

Ceļā dodas ekspedīcijas «Monblāns 2018» dalībnieki

Pirmdien, 6.augustā, no plkst.7 pie Brīvības pieminekļa tiek pavadīti ekspedīcijas "Monblāns 2018" dalībnieki. Ekspedīcijas grupā ir 12 cilvēki, dažādu nozaru pārstāvji.

Aldis KunšteinsElla Semjonova
  Viņu mērķis ir uzkāpt Eiropas Savienības augstākajā virsotnē Monblānā, kopīgiem spēkiem uznest tajā 10 metrus augstu viengabala karoga mastu un pacelt Latvijas karogu. Šāds notikums pasaulē līdz šim nav ticis īstenots, tādēļ plānotais pasākums ticis reģistrēts kā Ginesa rekorda pieteikums.

   

  Idejas autors un ekspedīcijas vadītājs Aldis Kunšteins uzsvēra, ka Monblāna virsotnē ir nepastāvīgi laika apstākļi – iespējams, liels vējš un putenis, tādēļ masta uzstādīšana un karoga uzvilkšana nebūs vienkārša.

  "Lai nerastos pārpratumi: mēs karoga mastu uznesīsim, pacelsim, uzvilksim Latvijas karogu, nofotografēsim, nolaidīsim karogu un mastu nonesīsim atkal lejā. Nekādus priekšmetus tur atstāt nedrīkst. Tāds arī nav mūsu mērķis. Tas vairāk ir aicinājums, lai pasaulei un Eiropai nodemonstrētu to, ka Latvija ir bijusi, ir un būs," stāstīja Kunšteins.

  Iecerētais maršruts:

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Ceļošana
  Dzīve & Stils
  Jaunākie
  Interesanti