Panorāma

Politologs Ivars Ījabs par Rīgas kartēm

Panorāma

Notiesā par kaķēna izmešanu no braucoša auto

Intervija ar Dāvidu Ernštreitu par Sočiem

D. Ernštreits par Soču atmosfēru

Pirmsstarta drudzis Sočos vēl nevirmo, bet treniņos rezultāti ir labi. Tā secina LTV žunālists Dāvids Ernštreits, apmeklējot olimpisko ciematu un tiekoties ar Latvijas sportistiem. Pamatīgi ir arī drošības pasākumi, bet Latvijas kuplā delegācija neizskatās slikti pat uz Ķīnas fona.

"Mārtiņš Rubenis treniņos brauc labi, kalnu slēpotāji uztraucas par ļoti stāvo un ledaino nobrauciena trasi, būs jātiek vispirms pašiem ar sevi, lai tiktu galā. Ir neliels satraukums par pirmajiem startiem, taču atmosfēra pagaidām vēl ir ļoti mierīga," rezumē LTV žurnālists Dāvids Ernštreits, komentējot pašreizējo atmosfēru, kas valda Soču olimpiskajā pilsētiņā. 

Dāvidam Ernštreitam prieku rada fakts, ka Martins Dukurs iekļauts laikraksta "The Telegraph" desmit labāko ziemas sportistu sarakstā, kas liecina, ka mūsu sportistus novērtē arī citu valstu žurnālisti. Pats Martins turpmākās dažas dienas pavadīs fiziskos treniņos pirms došanās uz trasi 9. februārī.

Drošības pasākumi Sočos esot pamatīgi un brīžiem žurnālistiem sniegtās instrukcijas mainās. Tomēr to var saprast, skaidro LTV žurnālists: "Kalnos aizdodas karavīri baltos maskēšanās tērpos. Tur ir arī izvietota militāra tehnika, lai draudu gadījumā varētu operatīvi reaģēt. Šīm bāzēm kalnos klāt ir dirižabļi, kas aprīkoti ar vismodernāko tehnoloģiju," drošības pasākumus apraksta D. Ernštreits. 

Dāvids Ernštreits arī zina stāstīt, ka rīt gaidāmajā oficiālajā Olimpisko spēļu atklāšanas ceremonijā nepiedalīsies pieci Latvijas sportisti - viņiem visiem nākamajā dienā gaidāms starts. Līdz ar to Latvijas delegāciju veidos 63 personas. "Visticamāk, delegācija soļos aiz Ķīnas un šoreiz gan būs tā reize, kad aiz Ķīnas izskatīsimies pieklājīgi," saka D. Ernštreits. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Jaunākie
Interesanti