Panorāma

Grib bargāk sodīt okupācijas noliedzējus

Panorāma

Portāla «Palīdzēsim.lv» fotoizstāde

Šicu ģimene par medaļu

Brāļu Šicu vecāki: Medaļa bija gaidīta un nākusi ar smagu darbu

Soču olimpiskajās spēlēs izcīnītā bronzas medaļa kamaniņu braukšanā divniekiem ir nākusi ļoti smagā darbā un tieši tāpēc bijusi īpaši gaidīta, divas stundas pēc dēlu Jura un Andra iegūtās trešās vietas Sočos LTV „Panorāma” sacīja brāļu Šicu vecāki.

„Medaļa bija gaidīta. Tā nav pēkšņa. Tā nākusi ar smagu darbu – caur traumām,” sacīja brāļu tēvs Jānis. Arī viņu mamma atzina, ka līdz pēdējam brīdim ticējusi, ka dēli tomēr iegūs kāroto dārgmetālu. Savukārt brāļu Šicu māsa Lote stāstīja, ka brāļu sniegumam sekojusi gan televīzijā, gan internetā.

Vaicāts, vai brāļiem Šiciem izdosies iegūt arī zelta medaļu, Jānis atteica: „Cerams, ka būs Korejā [tur būs nākamās olimpiskās spēles], jo tālāk jau mēs nezinām, kur būs [olimpiskās spēles] (..) Mūsējiem būs daudz medaļu. Ceru, ka būs vismaz vēl trīs. Mēs visi esam smagi strādājuši. Liels darbs ieguldīts,” teica Jānis.

Viņš atzina, ka kamaniņu braukšanā stafetē būs smagi jācīnās, jo savs vārds būs sakāms Austrijas, Vācijas, Krievijas un citu valstu kamaniņu braucējiem.

Ziņots, ka brāļi Šici trešdienas vakarā izcīnīja pirmo medaļu Latvijai Soču olimpiskajās spēlēs. Viņi izcīnīja trešo vietu kamaniņu braukšanas sacensībās divniekiem.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti