Brāļi Šici izcīna olimpisko bronzas medaļu!

Brāļi Šici Latvijai ieguvuši pirmo medaļu - kamaniņu divniekos bronza! Otrs Latvijas divnieks divnieks Oskars Gudramovičs un Pēteris Kalniņš izcīnīja 10.vietu.

Pirmajā braucienā brāļi Šici finišēja kā piektie, atpaliekot no brauciena līderiem Vācijas sportistiem Tobiasa Vendla un Tobiasa Arlta  par 0,507 sekundēm, bet Gudramovičs un Kalniņš ierindojās 12. vietā no 19.

Brāļi Šici olimpiskajās spēlēs startē jau trešo reizi. 2010. gadā Vankūverā viņi pārsteidza Latvijas fanus, izcīnot sudraba medaļu.

Gudramovičam un Kalniņam šīs ir otrās olimpiskas spēles. Taču viņi ne reizi nav bijuši šī sporta veida līderu sarakstā.