YouTube apskats: Avarējusi pasažieru lidmašīna

Indonēzijā nedēļas nogalē avarējusi pasažieru lidmašīna, uz kuras klāja bija vairāk nekā 100 pasažieru. Nolaišanās laikā lidaparāts noslīdējis no skrejceļa un iebraucis okeānā.

Sākotnējā informācija liecina, ka lidmašīnā atradās 101 pasažieris un septiņi apkalpes locekļi. Neviens no viņiem nav gājis bojā, cietušie nogādāti slimnīcā. Lidmašīna nolaišanās laikā noslīdējusi no skrejceļa un iebraukusi okeānā netālu no Bali provinces galvaspilsētas esošās lidostas. Lidmašīna avārijas laikā pārlūzusi. Par avārijas iemesliem pagaidām ziņu nav.

Miljoniem skatītāju internetā vērojuši piecas minūtes ilgu pakaļdzīšanos, kas notikusi Florencē, ASV. Pie policista ķiveres, kurš bija devies patruļā ar motociklu, piestiprinātā kamera fiksējusi kā policists dzinās pakaļ automašīnai, kura pārkāpa ceļu satiksmes noteikumus un neapstājās pēc policijas uzaicinājuma. Pēc piecas minūtes ilgās pakaļdzīšanās sadarbībā ar kolēģiem, policijai izdevās aizturēt 24 gadus veco autovadītāju. Jaunietis tiek apsūdzēts par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem, kā arī ieroču un narkotisko vielu nelegālu uzglabāšanu.

Bet vairāk nekā gadu pēc tam, kad pie Itālijas krastiem apgāzās kruīza kuģis Costa Concordia, beidzot uzsākti tā glābšanas darbi. Internetā publicēta animācija, kas parāda, ka kuģi sākotnēji piecels ar trosēm pievelkot pie ūdenī uzbūvētajām konstrukcijām un pēc tam palielinoties ūdens līmenim aizvilks uz ostu.

Kaķis Simons atkal sajūsmina internetu. Asprātīgā animāciju sērija, kas jau iekarojusi daudzu youtube lietotāju sirdis, šoreiz demonstrē ko kaķi dara ar televizoru kamēr jūs esat ārpus mājas.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
YouTube apskats
Ārpus ētera
Jaunākie
Interesanti