«Twitter» apskats 03.03.2013.

Augsti viesi Rīgā un to dēļ radītie sastrēgumi, zirgu gaļa desās, Mūzikas ierakstu Gada balvas kritizēšana un kādas amatpersonas kārtējās dīvainības sociālajos tīklos ir temati, par kuriem šonedēļ "cepties" tviterlietotājiem, bet mirkli aptur Imants Ziedonis - nedēļas vidū sociālajos tīklos tiek sarīkots viņa dzejas vakars.

Aizvadīta tematiem bagāta nedēļa, ko apspriest sociālajos tīklos, diezgan ierasts lasīt nesaudzīgu kritiku par sabiedriskajiem medijiem un jo īpaši televīziju, bet acīmredzot, ja to kritizē citi - tās valdes amata kandidāti, tad gan tviterlietotāji jau nostājas televīzijas pusē. Ieva Alberte [email protected] spriež - Tik daudz secinājumu, cik LTV ir slikts, bet tik maz lielisku ideju, ko darīt. Ironiju pie sevis nenotur arī Normunds Naumanis [email protected] esmu starā par LTV valdes pr-tāja amata kandidātiem! Kompetence, harizma, vīzija, profesionalitāte burtiski gāžas aumaļām no viņiem!

Žults vilnis veļas arī pār Latvijas Mūzikas ierakstu Gada balvu, ļoti daudziem tā nepatīk, bet kā Eirovīziju to skatās un apspriež tviterī. "Tas nav piedodams, ka muuzikju pasaakumaa mikrofoni ir galiigi shkjiibi sareguleeti!" saka Vīgants Lesausks [email protected], un Toms Grevins [email protected], lai gan zina, ka viņam vajadzētu paklusēt , taču joprojām ticot, ka Latvijas mūzikas *industrija* būtībā nav tik debīla, kā reizi gadā rāda pa TV! Bet tomēr jauks ir - Katrinas [email protected] jautājums - "Vai gadījumā nav tā, ka katrs otrais Latvijā ir dziedātājs un katram trešajam ir mūzikas balva?!"

Bet nu gan pie nopietnākām un arī dīvainām lietām. Plašsaziņas līdzekļu padomes locekle ne vienu reizi vien jau izcēlusies tivterī un tikusi arī pie kriminālprocesa par goda un cieņas aizskaršanu tajā. Šonedēļ viņa tviterī vaicā - AijaCD [email protected]

Kā rīkoties, saņemot reālus draudus #neplp? Un ne jau #LTVvaldes sakarā, bet no lielas t.s. nacionālā komercmedija valdes pr-ja? Es droši vien vērstos policijā nevis tvītotu - to iesaka arī citi, piemēram Andrievs Niedra [email protected]  Ja nav godaprāta šo ziņot ar oficiālu iesniegumu, tad arī te nav ko pļerkstēt!. Bet, ja te pļerkst, bet neziņo, tad prom no amata!!!"" 

Tālāk gan īpaši skaidrot lietas apstākļus amatpersona nevēlas un tas pat būtu saprotams, tomēr - dīvaini un interesanti secina Ivars Motivāns kāds kādam NEPLP šodien esot draudējis, bet NEPLP klusē, kā trusīši pitona priekšā :)

Bet nu pie labām ziņām - izrādās, ka desās ir arī gaļa, vai tad tā nav pozitīva ziņa? Priecājas Vita Dreijere [email protected]_Dreijere. Romāns Meļņiks [email protected]_melniks
Gan nav tik optimistisks - "ok, zirga gaļa tajās lētajās desās ir atrasta. Kas vēl tajās piemalts nevienu neinteresē?"

Bet viens ir skaidrs - Šobrīd teicienam "esmu tā izsalcis, ka zirgu varētu apēst" ir pavisam jauna un īpaši smieklīga noskaņa joko Reinis Traidās [email protected] Bet Sandris Metuzāls [email protected] interesējas -  "vai ir noskaidrots kur paliek zirgu pakavi? Vai tie konservu bundžās?"

Bet labākais nedēļas joks - Latvijas uzņēmumu ražotu šprotu konservos esot atrasti jūras zirdziņi - tas daudziem šķiet ļoti asprātīgi un pārsūtīšanas vērti.

Vēl šonedēļ sūdzamies par satiksmes sastrēgumiem, ko rada Ziemeļu nākotnes forums un augsto viesu vizināšanās pa Rīgu. Piemēram, uzzinām, ka dažviet luksofori izslēgti lieki, jo augstie viesi tur nemaz nebrauc, savukārt britu premjers varējis izvēlēties, pa kuru tilta pusi braukt - jo viņam par godu slēgti abi virzieni pār Vanšu tiltu. Iespējams, dusmas par satiksmi trešdienas vakarā veltos vēl ilgi, tomēr tāsizgaiņā ziņa par ievērojamā latviešu dzejnieka Imanta Ziedoņa nāvi, un sociālajos tīklos tiek sarīkotas īstas Ziedoņa dzejas dienas, - mīļi, saldsērīgi, optimistiski un ar cieņu. "Es nežēlojos. Dzīvi jāņem smejot. Tik, cik tā iemirdzas. Kā garāmejot." Imants Ziedonis.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Sociālo mediju apskati
Ārpus ētera
Jaunākie
Interesanti