Tviterapskats: Zemenes, KNAB, skolotāju algas. Lembergs +Messi.

Viena lietaini vasarīga nedēļa aiz muguras. Iespējams tieši tādēļ, ka laika apstākļi nebija no tiem jaukākajiem, tviterlietotāji aktīvi izsaka savas pārdomas par šīs nedēļas notikumiem, kā arī, pat paši tos veido.

Nedēļu iesākām trauksmaini, ar Abragciemā pazuduša divus gadus veca puisēna meklēšanu. Cik labi, ka ir tādi sociālie tīkli, jo īpaši tviters, kurā ziņa par zēna pazušanu apskrēja Latviju vēja spārniem un palīdzēja pulcēt brīvprātīgos zēna meklēšanai, kā arī koordinēt palīdzēt gribētājus, galu galā, arī visiem izplatīt priecīgo un atvieglojumu nesošo ziņu par to, ka brašais soļotājs Hugo ir veiksmīgi atrasts.

Skaidrs, ka politiķiem, kuriem patīk būt redzamiem, ir daudz grūtāk pievērst sabiedrības uzmanību, viņi nevar tā pazust un laimīgi atrasties, jo neviens jau pat nepamanīs viņu pazušanu, bet ja pamanīs, īpaši necentīsies atrast. Tādēļ tie meklē citu līdzekļus. Viens no prasmīgākajiem tvitersabiedrības kaitinātājiem ir Rīgas mērs – Nils Ušakovs – te viņu kaķu divvalodība izsauc reakciju. Brīžiem uz nerviem labi nospēlē savdabīgās atskaites par Ušakova paveikto. Te Ģirts Broks ‏@Hematogenas papildina Ušakova atskaiti salīdzinot bezlapainu koku nacionāļu valdīšanas laikā ar zaļojošu milzeni Ušakova laikā,

 

 

Bet trāpīgākā atskaite ir padevusies karikatūristam Gatim Šļūkam – kurš uzzīmējis nolaistu Rīgas nostūri, ar izbadējušos kaķi 2009.gadā un tādu pašu nostūri ar brangu runci 2016.tajā.

 

 

Bet lielāko sašutumu izsauc Ušakova zemenes. Portāls riga.lv stāsta un rāda, kā ātri un vienkārši pagatavot zemeņu ievārījumu.

 

 

Jā, tā ir neapstrīdama pašvaldības funkcija, informēt par tās darbu. Kā Rīgas nodokļu maksātāja sajūsmā laužu krēslus, ironizē Sanita Jemberga ‏@jemberga .

Iespējams Valsts kontrolei, vai varbūt pat KNAB vajadzētu to papētīt domā tviterlietotāji, taču otrie ir aizņemti ar sarunu Festivāla LAMPA pētīšanu, skaidrojot, vai tajā drīkst piedalīties valsts iestādes. KNAB esot pamanījis atsevišķa cilvēka neapmierinātību ar šo faktu tviterī un tagad to cītīgi vērtējot. Ja jau līdz sakārtotai valstij mums palikusi vairs tikai tikšana galā ar festivālu LAMPA, tas tiešām ir gaviļu un neviltota prieka vērts.

Dzintris Kolāts ‏@Dzintris gan aicina pārāk nesapriecāties, jo „Tā kā @KNABinforme aizņemts LAMPAS pētīšanā, SABam piekristu uzpasēt vai kāds ierēdnis neapmeklē Imantdienas. Tfu,tfu,tfu...”

Tviterlietotājam Harim ‏@akmens šonedēļ Tā jocīgi lasīt satrauktus paudumus, ka kaut kādam Sirmajam esot zelts.

Nu, un? Sorosam un Rotšildam arī droši vien ir. Tas protams gaviles par Sirmā Eiropas čempiona titulu nemazina, bet jāpiebilst, ka droši vien zelts ir arī Lembergam. Par to runājot, šonedēļ Latvijas redzamākie politiskā šova veidotāji meta viens otram izaicinājumu. Citi sauc viņus vienkārši par klauniem. Artuss Kaimiņš paziņojis, ka apsver iespēju kandidēt Ventspils domes vēlēšanās.

Neviens Kaimiņu nav pelnījis tik ļoti kā Ventspils! Turu īkšķus par Artusu! Saka Anna Ulla Rone @AnnaUlla.

Viņai nepiekrīt Aivars Lembergs ‏@AivarsLembergs Ventspilnieki nav pelnījuši klaunu par @Ventspilslv deputātu, kur nu vēl par priekšsēdētāju.

 

 

Tiešām? Tiešām, tiešām nav pelnījuši? Nē, nu labi, kas tas beidzot pateikts, cilvēki grib zināt, kurp tad Lembergs ir iecerējis doties...

Vai tiešām turp? Izskan cerīgas balsis, galu galā – futbolists Messi, Pistorius... cietums... Pilnīgi sāk likties, ka likumi attiecas arī uz bagātajiem un slavenajiem..? spriež Nadīna @NadinaElekse bet, Labi, ka vismaz Kurzemes pusē vēl viss ok. Viņa piebilst.

Arī Ingus Kļaviņš @ingusklavins par Messi nodokļu krāpšanos ir ko dzirdējis un tādēļ vaicā - Messi notiesāja? Kādu Messi ... Lionelu Messi? Vai tad viņš spēlē Ventspilī? Nē? Nu tādēļ arī notiesāja !

 

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Sociālo mediju apskati
Ārpus ētera
Jaunākie
Interesanti