Tviterapskats: Visas rindas, sastrēgumi un strīdi beidzas ar hokeju

4. maijā svinējām ne tikai Latvijas Neatkarības atjaunošanas dienu, kas - vismaz spriežot pēc foto, ar ko cilvēki dalījās - tika darīts, svinot kopā pie baltiem galdautiem, bet arī Latvijas Nacionālā mākslas muzeja atklāšanu.

raksta Zanda, bet Jānis novērojis:

Ar pacietību šonedēļ bija jāapbruņojas arī autobraucējiem Rīgā – sastrēgumi bija īpaši sastrēguši. Uzberot sāli uz brūcēm, Erbe Kurpe tvīto

Dienas kārtībā vīterotājiem bija arī migrācijas jautājumi. Tikai šoreiz runāja par Ilarionu Girsu, organizācijas "Russkaja Zarja" līderi, kam jau šoruden jāstājas tiesas priekšā par nacionālā naida kurināšanu. Girsa kungs nolēmis pārcelties uz Krieviju.

Bet Didzis Melbiksis ironizē:

Bet kā uguns pakulās tviterī bija Tieslietu ministrijas publiskotā Stambulas konvencijas juridiskā analīze. Komentāru par to netrūkst, un liela daļa ir sašutuši par analīzes kvalitāti. Marita Zitmane raksta:

Analīze izmaksājusi trīs tūkstošus eiro. Un par to, iedvesmojoties no somu dzejnieces Heidi Laksonenas, kuras grāmata ''kad gos smei'' Latvijā kļuva par dižpārdokli, tvīto Maija Kāle:

Diskusijas, protams, ir arī par to, vai Latvijai vajag vai nevajag pievienoties Stambulas konvencijai. Kaujas lauku iezīmē Jānis Iesalnieks, kura aktīvā darbība tviterī ļauj politiķi dēvēt par Tieslietu ministrijas parlamentāro tvitersekretāru. Viņš novērojis:

Atbildes gan nav ilgi jāgaida:

To, ka ar konvencijas parakstīšanu vien neko neatrisinās, atgādina gan tvitera jokdari, gan tie, kam tuvākas citas prolēmas. Jokdari ķiķina:

Bet Rita Eva Našeniece raksta

Tas arī šonedēļ viss, kas uztraucis tviterotāju prātus. Joks. Kā nu bez hokeja! Ar hokeju bieži vien sanāk gluži kā Reinim Traidās -

Hokeju var uzskatīt arī par pasākumu, piesaistītu pie laika ritiem:

vītero Evita. Bet pat tie, kas nav pielipuši pie ekrāniem, vērojot mačus, no hokeja izbēgt nevar – tā Paula Vilsone raksta: “Tu, cilvēks, piektdienas vakara saulē gausi šķērso pagalmu, bet pēkšņi no trim mājām dzirdi skaļus ķērcienus. Skaidrs, mūsējie iesituši :)”

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Sociālo mediju apskati
Ārpus ētera
Jaunākie
Interesanti