Tviterapskats: Valentīndienas bučas «mikriņos», cirks un gravitācijas viļņi

Jauna valdība, jauni ēnu pilni kabineti, jauni atklājumi fizikā un kosmosā, cirka alternatīvu meklējumi un Satversmē balstīta mīlestība sabiedriskajā transportā ir nedēļas aktualitātes un apspriestākie notikumi sociālajā tīklā "Twitter".

Vēsturiska šī nedēļa. Esam tikuši pie jaunas valdības, kura gan nemaz tik jauna nav, vien pāris kosmētiskas pārmaiņas. Formāli veiksmes vēlējumi, nedaudz ironijas par faktu, ka jaunā valdība tika apstiprināta Laimdotas vārdadienā. Un, lai gan Ilze Jaunberga @IlzeJaunberga "kaut kā līdz pēdējam neticēju, ka, lūk, tiešām, Latvijā, 21.gs būs Kučinska valdība.. likās kaut kāds ...karnevālīgs joks.. ". Tomēr, fakts ir fakts. Politiskie oponenti, protams, steidz kritizēt un apšaubīt jauno veidojumu, viņi gan nav vienīgie – pat bērni un jaunieši ir skeptiski - 5.Jauniešu Saeimas pārstāvis Edgars Korsaks-Mills @EdgarsMills ir ļoti kritisks - "Kučinska valdība neizskatās cerīga, atsevišķu ministru spēja racionāli strādāt - apšaubāma; stagnējoša, bez īpašām attīstības perspektīvām".

Un, lai gan lielai daļai tviterlietotāju no jaunās valdības esamības ne silts, ne auksts, pēc ziņām, ka tiek slēgta Rīgas cirka ēka, atsevišķi tviterlietotāji apjauš - "Saeimas nams un Ministru kabinets tagad ir palikušas vienīgās šāda veida izklaides un darba iespējas klauniem".

Īpaša uzmanība šonedēļ pievērsta arī praktiskās biznesa izglītības biedrības "Junior Achievement Latvija" organizētajai Ēnu dienai. Nejaukt ar biznesā tik populāro ēnu ekonomiku – Ēnu dienā skolu jaunieši var vērot, kā strādā dažādu profesiju pārstāvji. Un tas ir iedvesmojoši ne tikai ēnām, bet arī ēnotajiem, tā, piemēram, nākotnes karjeras pavērsienu pamatoti gaida iekšlietu ministra padomniece Daiga Holma ‏@DaigaHolma, jo ēna viņai stāsta:

Ne visi jaunieši piedalās Ēnu dienā, tā, piemēram, Gatis Ieviņš @IevinsGatis tviterī atzīstas, ka "būt skolā vienīgajam klasē ir nedaudz bailīgi, bet vienlaikus lieliski, jo neviens netraucē un rinda ēdnīcā sastāv tikai no 10-30 cilvēkiem".

Visiem jauniešiem, kas nepiedalās Ēnu dienā, vajadzētu piespiedu kārtā ēnot lielveikalu kasierus. Ar pasivitāti tur arī nonāks. Šādu viedokli pauž Emīls Anškens @EmilsAnskens:

Šonedēļ pamatīgi sabozās Higsa bozons, smej Gints Knoks @Knoks, jo šā gada Nobela prēmijas jau paredz gravitācijas viļņu noķērējiem, fiksējot divu melno cauru saplūšanu kaut kur tālu, tālu visumā. Ko tie zinātnieki tur īsti noķēruši – tas, protams, grūti saprotams, bet Latvijā to ar lielu sajūsmu steidz komentēt mūsu izcilnieks fizikā Vjačeslavs Kaščejevs @SlavaVK. Tas ir kā eņģeli nofočēt! - viņš jūsmo.

Divu melnu caurumu saplūšanas burvība, protams, ne visiem izprotama, toties, ja runa ir par divu lūpu pāru saplūšanu, viedokļu netrūkst. Acīmredzot, skrienot līdzi visām Valentīndienas akcijām, arī "Rīgas mikroautobusu satiksme" izdomāja, ka Valentīndienā pāri, apliecinot savu mīlestību šofera priekšā ar skūpstu, varēs braukt bez maksas. Lai nebūtu nekādu pārpratumu – pirms tam uzņēmumā lasīta Satversme. 110.pants – tur esot rakstīts, ka šādas akcijas attiecas tikai uz heteroseksuāliem pāriem.

Toms Zariņš gan tam nepiekrīt @zarinstoms: "Muļķības. Tad akcijā drīkst piedalīties tikai laulātas personas (uzrādot apliecību)."

Satversmi steidz lasīt arī partijas "Latvijas attīstībai" valdes priekšsēdētājs Juris Pūce, jo viņam interesanti, kur Satversmē ir minēts, ka bučoties drīkst tikai abu dzimumu pāri?

Bet - gods kam gods - uzņēmums, lai izslēgtu jebkādas aizdomas par diskrimināciju, visiem lepni ziņo, ka netradicionālās orientācijas cilvēkiem un pāriem nav liegts braukt un skūpstīties "mikriņos" Valentīndienā. Viņi to var darīt, protams, par maksu.

Akcija ieinteresējusi arī Ivanu Milovu ‏@IMilovs. Viņš jautā: "Vai nodarbojoties ar seksu šofera klātbūtnē nevar pretendēt uz mēnešbiļeti?".

Atbildi viņš no uzņēmuma nesaņem, bet no citiem tviterlietotājiem gan – birst uzmundrinājumi un iedrošinājumi to pamēģināt un pēc tam par rezultātiem pastāstīt visiem "Panorāmā" Valentīndienas ziņu programmā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Sociālo mediju apskati
Ārpus ētera
Jaunākie
Interesanti