Tviterapskats: Uzmanības centrā Valsts prezidents Andris Bērziņš

Kategorijā - visvairāk apčivinātais prezidents - uzvarētu mūsu Andris Bērziņš, viņa izteikumi jau kārtējo reizi izpelnās tviterlietotāju uzmanību - patiesas dusmas, pat nāves draudus, lūgumus Saeimas deputātiem līdz vēlēšanām tomēr paveikt kādu svētīgu darbu, protams arī asprātību netrūkst. Pārsvarā pēdējās nedēļas lielākā daļu aktualitāšu neizbēg no Ukrainas notikumu konteksta, tomēr ir arī tādas.

„Mūsdienas nav kulturāli teikt „alkoholiķis”. Ir jāsaka „netradicionālas reibuma pakāpes cilvēks”” - tā tviterī līdzcilvēkus izglīto Linards Enkurs [email protected] Vairākiem tviterlietoājiem ir aizdomas, ka arī mūsu prezidents varētu būt netradicionāls un nav izslēgts - varētu būt kādu vielu ietekmē.

Prezidenta Bērziņa teiktais, ka ielūgums Putinam apmeklēt Latviju joprojām ir spēkā - tiek uztverts kā tiešām ļoti, ļoti atšķirīgs un neparasts viedoklis.

Kārtējo reizi tiek noskaidrots, cik ilgi vēl spēkā prezidenta derīguma termiņš. Gads un pieci mēneši. Vēl daudz ko netradicionālu var paspēt sadarīt, labāk gan būtu, ja neko nedarītu.

„Man šķiet, ka prezidentam vislabāk piestāv atvaļinājums” - saka Raivis Spalvēns @Raivis_Spalvens . Izskan aicinājumi deputātiem Saeimā, tomēr vismaz vienu darbu līdz vēlēšanām vēl izdarīt - ja ne nomainīt, tad vismaz esošo prezidentu atlaist. Radikālais Didzis Melbiksis [email protected]_m piemēram cer, ka Māte Daba palīdzēs tikt no prezidenta vaļā. Par šādiem izteikumiem nopelnot nosodījumu arī pats.

„Es tiešām nesaprotu Bērziņu,” sūdzas Harijs Abolins @baurisharijs

Eriks M @eriksmiks Andri, saprot. Saprot, ka Andris ir pieaudzis cilvēks, tomēr, kamēr tu pagaidām dzīvo mūsu mājās, mēs neļausim aicināt ciemos visādus vazaņķus, viņš saka.

Dzintars Druska mēģina prezidentu aizstāvēt @Dzintarz „Varbūt Bērziņam ir baigi gudrā doma?! Varbūt viņš grib sarunāt ar Putinu, lai neuzbrūk kādus trīs gadus, kamēr mēs uzslienam savu armiju?!”

„Varbūt, varbūt, bet Bērziņu neglābs pat rīkojums Nr.3” ir pārliecināts  Žanis Lipke @vissvienalga, bet viņu varētu glābt bieza bārda nez kāpēc domā Pēteris Ozols - @Troksnis Viņam šķiet, ka mums vajag prezidentu ar kārtīgu bārdu. Episku bārdu. Tas varētu uzlabot lietas, nezin gan kā.

Arī bez prezidenta dalības Ukrainas, Krimas, Krievijas norises joprojām aktuālas, un tviterī var izdalīt tādu kā jaunu modes lietu - Ukrainas retvītingu, ziņu pārsūtīšanu par norisēm Ukrainā - vairāki tviterlietotāji, šķiet, visu, ko vien par Ukrainu atrod, to ziņo tviterī. Jā, varbūt kādam noder, kas zina.

Bet, ja nu jums šovakar kāds saviesīgs pasākums - varu ieteikt jaunu modes spēli, ar kuru īsināt laiku un izklaidēt viesus. Būs vajadzīgs globuss. Ar ciet acīm grieziet globusu, norādiet uz kādu vietu globusā un pēc tam - jums ir divas minūtes laika, lai pamatotu Krievijas karaspēka ievešanu tajā - tā spēles noteikumus izklāsta tviterlietotāja Džeina [email protected]

Bet tie, kuriem politiskie notikumi nav svarīgākie - cītīgi sveic pavasari. Ir atlidojuši stārķi, tātad, pavasaris ir sācies, gavilē tviterlietotāji Latvijas malu malās, un putnu vērotājiem tvītojošie interneta čivinātāji kļūst par jaunu instrumentu, kā piefiksēt putnu pārvietošanos.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Sociālo mediju apskati
Ārpus ētera
Jaunākie
Interesanti