Tviterapskats: Sniega tīrīšanas un valdības veidošanas nespēja un balsojums par Porziņģi

Cik gan var čīkstēt par valdības izveidošanas nespēju? Ilgi. Bet par laimi, šonedēļ parādījās arī sniegs un sniega savlaicīgas notīrīšanas mazspēja, līdz ar to arī tviterlietotājiem bija par ko pasūkstīties un papriecāties tajos brīžos, kuros tie atpūšas no balsošanas par Kristapu Porziņģi NBA zvaigžņu spēlei. 

Snieg kā pa jāņiem, tviterī priecājas Aleksis @chepainais

Jaunā gada sniegu sagaidot, gavilē arī citi tviterlietotāji, bet prieks nav ilgs, jo īpaši rīdziniekiem, kuri atgriežas pēc svētkiem. Viens pēc otra viņi sūdzas, ka pat maģistrālā Brīvības iela nav notīrīta, nemaz nerunājot par citām, mazāk nozīmīgām. Viņiem dažās minūtēs baltais un daiļais ziemas brīnums ir pārvērties par sasodīto balto draņķi.

Linards Enkurs ‏pat bažīgi apvaicājas, vai varētu būt tā, ka Rīgā ceļu uzturēšanai paredzētā nauda šai sezonai ir jau beigusies.

Līvs Hammetts @LiivHammett pieļauj, ka visa nauda ir iztērēta prēmijā Nilam par veiksmīgo decembra sniega problēmas risināšanu.

Varbūt dienesti nebija īsti gatavi, varbūt arī fiziski nespēja tikt galā ar sniegu, bet - gods kam gods - darbam sociālajos tīklos tie bija ļoti labi sagatavojušies, jo bija praktiski vienīgie, kuri ziņoja par notīrītām ielām un to, kā visi strādā un viss ir labi un, ja vien neizgājāt ārā,  tiešām varētu noticēt, ka viss bija vislabākajā kārtībā.

Pietiks pukstēt par sniegu, kā saka Zane Ārmane ‏@vasarasraibumi - Ņaudētāji dalās divās kategorijās: vieni ņaud par visu, otrie - ņaud par ņaudētājiem. Īpaši pieredzējušie pamanās izcelties abās disciplīnās.

Šai sakarā  Kaspars Zavileiskis ‏@Zavileiskis  aizdomājas -

Čīksti vai nečīksti, ne tviterī, ne citur jauno premjeru nevar atrast.

Āboltiņa, Reirs, Šadurskis... “Mēs ko, meklējam lielāko kretīnu?” retoriski  vaicā Vairis Nartišs ‏@VairisNartiss.

“Ei! Paziņojiet, kurš kandidēs uz premjera amatu! Nevis jau kuro reizi - šitas nekandidēs. Tad par mani arī jāraksta, jo es arī nekandidēšu.” - no sekošanas nekā nenotikšanai ir nogurusi Linda Ģībiete ‏@lindagibiete.

Laikam jau kaut kas, nedēļu noslēdzot, bija prezidentam jādara, un parādās baumas par Valmieras mēru Jāni Baiku kā potenciālo premjera amata kandidātu.

“Nav mēnesis pagājis, kopš @Vejonis teica, ka MP kandidātam jābūt atbalstam sabiedrībā... 98% sabiedrības par tādu Baiku šodien dzird pirmo reizi,” saka Baiba Strautmane ‏@BaibaStrautmane.

Šķiet, viņam nebūtu atbalsta ne tikai sabiedrībā, atsevišķi deputāti pat tvīto, ka par tādu Baiku dzird pirmo reizi. Tas gan ir labojams uzskata Kaspars Zellis ‏@kasparszellis:  “Turpmakajās dienās gan mēs par Baika kungu, gan Baika kungs par sevi daudz ko jaunu uzzinās! :)”

Jā, bet pat pāris dienu nepagāja un jau sestdienas rītā tviterī Jānis Baiks ‏@JanisBaiks  ziņo:  “Esmu pieņēmis lēmumu un palikšu strādāt Valmieras un valmieriešu labā. Paldies visiem, kuri mani atbalstīja. Tas dod papildu motivāciju.”

“Varbūt VP vajadzēja nolīgt kādu personāla atlases kompāniju. Tā tomēr vieglāk veikt priekšatlasi, nekā pašam ar visiem klusā stūrī satikties,” rekomendē Tālis Linkaits ‏@Talis_L.

Bet redzot, kā visi viens pēc otra negrib būt premjerministri, @DagnijaNeimane steidz palīdzēt prezidentam:  “Ja nu kas, tad @Vejonis atcerieties - mums ir divi "Es varu būt  premjerministrs" spēles uzvarētāji!”

Bet ja vajag teju 100%  sabiedrības un arī politiķu atbalstu – par premjeru jāliek Kristaps Porziņģis, jo par viņu tviterī steidz balsot gan mājsaimnieces, gan uzņēmumu konti, gan premjera amatam neuzrunāti pilsētu mēri un to kaķi.  

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Sociālo mediju apskati
Ārpus ētera
Jaunākie
Interesanti