Tviterapskats: Sankcijas, Ždanoka un pirmais pavasara pērkons

Īsie, acumirklīgie ziņojumi sociālajā tīklā „Twitter” atspoguļo visu nedēļas smagumu, satraukumu, vētras un pērkonus. Atslēgvārdi šai nedēļai varētu būt -  sankcijas, Ždanoka un pavasaris.

Pirmdienai allaž vēl jānes aizvadītās dienas vai pat visas nedēļas nogales smagums. Anita Andersone (@anitta_anderson) nedēļas nogali raksturo šādi: „Labrīt, ieraujam nervu zāles , antidepresantus un lasīt ziņas? #leģionāri #16marts #ReferendumCrimea”

Jāteic, ka Īpaša uzmanība šonedēļ bija veltīta eiroparlamentārietei Tatjanai Ždanokai, kura bija pamanījusies būt Krimas referenduma laikā kā novērotāja. 

Savukārt @maidanLV vērš uzmanību, ka „Kongresā starp PSRS atjaunot kāriem 700 cilvēkiem - arī ES deputāte no Latvijas, Tatjana Ždanoka”, un mudina to atcerēties 24.maijā.

Sašutumu vēstošos tvītus nav iespējams izskaitīt. „Kā ir pieļaujama situācija, ka Tatjana Ždanoka, publiski paužot atbalstu PSRS atjaunināšanai, vēl ir uz brīvām kājām un vēl Eiropā pārstāv LV?” taujā Līva Brice (@irziepes). Kristīne Līpiņa (@KristineLipina) spriež: „Varbūt viņu diskvalificēt tāpat kā sportistu, ja izdarīts pārkāpums?”

Tomēr ir cilvēki, kas mēģina skaidrot situāciju. „Ždanoka bija visnotaļ jēdzīga LU pasniedzēja, kuru stulbie tūdaliņi izēda no TF. Tad viņa apvainojās,” raksta Arvis Kolmanis (@ArvisKolmanis). Arī vērš uzmanību, ka „uzreiz atskan brēcieni, ka Tautas Frontē Ždanoka nav bijusi nekad, bet uzreiz Interfrontē”.

Nedaudz apcerīgāks ir Pēteris Krievkalns (@P_Krievkalns): „Tomēr dīvaini, ka Ždanoka iznieko savu vienīgo dzīvi visām savām glupībām. Mūža nogalē parasti cenšas izdarīt kaut ko, ar ko lepoties…” Un Sarmīte Kolāte (@Sarmite_Kolate) visiem atgādina: „Lai cik ļoti man nepatiktu Ždanoka, tomēr viņas, tāpat kā Rubika, likteni lemj vēlētāji nevis politiskie konkurenti.”

Kā viens no aktuālākajiem un satraucošākajiem nedēļas vārdiem sociālajā Tviterī kļuva vārds "sankcijas". Iespējamās un reālās Rietumvalstu sankcijas pret Krieviju un atbildes sankcijas, kas zibenīgi tika izziņotas no pretējās nometnes. „Ekonomiskās sankcijas pret RU ir jau jūtamas - krievu tūristu Vācijā, Austrijā, Itālijā pārsteidzoši maz salīdzinājumā ar citreiz redzēto,” novēro Gunta Apse (@GuntaApse).

Savukārt Oposums (@Oposums1) nāk ar piedāvājumu politikā iesaistīt sportu: 

Kā spriež Kristaps Abelis (@KristapsAbelis) – „ja jau @Straujuma saka, ka LAT var izturēt sankcijas pret RUS, tad nekādas īpašās sankcijas nav paredzētas vai arī būs nodokļu celšana”. Par to visu ironiski rezumē Trollis Internetā (@InterTrollis): „Sankcijas pret RU un RU preču boikots? - Noteikti, katrā ziņā. - /uzlieku uz gāzes plīts kafiju vārīties/.”

Šajā nedēļā slimnīcā katru dienu nonāca vidēji 2 līdz 3 „legālo narkotiku” upuri. Par šo aktualitāti skolēnu brīvdienās Tviteris neklusēja.  Un netrūkst arī ļaunu joku. „Tajā brīdī kad sapratīsi, ka legālās narkotikas ir h… , būs nomiruši visi tavi draugi!” pauž Prieciga Dzira (@PriecigaDzira).

Bet Monika (@Monchhha) pamāca: "Legālās narkotikas"? Kāpēc, ko tādu vajag?? Labāk ēdiet saldējumu, kotletītes, saldumus un augļus!! Gribat, ko ekstrēmu? Apēd citronu vai kanēli.” Arī Liene Candy (@LieneCandy) pietaupījusi savu asprātību: Legālās narkotikas „spice” tiešām ir sliktas. Vienīgi es ceru tādēļ netiks slēgta „Spice” jo, tur ir ari labi veikali. Patriks Kempelis (@PK38SPCL) viedi secina - legālās narkotikas ir lielisks dabiskās atlases instruments.

Netika aizmirsts arī tas, ka ir jau divas nedēļas kopš pazudusi Malaizijas lidmašīna - jautājumi, bažas un nu jau arī joki par pazudušo lidaparātu. 

Bet Mārtiņš Zvaigzne (@vorompatra) novēro: „Skaņa aiz loga tāda, it kā augstu gaisā karātos pazudusī Malaizijas lidmašīna ar ieslēgtiem dzinējiem, un tas, protams, ir par Latvijas Rietumu krastus šonedēļ piemeklējušo vētru.”

Jā, šonedēļ bijis arī pirmais pērkons, par ko ziņo teju no visām Latvijas malām.

Naught boy (@DzervensED) dokumentē redzēto šādi: un zibeņo un pērkons, un divi dzērāji guļ pāri ielai.

Tieši šajā nedēļā arī oficiāli iestājās astronomiskais pavasaris. Pavasaris, kā zināms, katram atnāk citādi. Par to liecināja arī apziņojumi Tviterī.  
„Ārā sen gaidītais pavasaris, bet es guļu mājās ar 39 temperatūru,” raksta Ilze (@ezli_ilze). |
„Pūznī sācies pavasaris, jāsāk sargāt bišu stropi..” tā SarmīteOzola (@OzolaS).
„Pavasaris arī manā Pārdaugavā - vakar ieradās mūsu meža baložu pārītis un šorīt rītausmā viens otru baidīja''u-*ū'',” raksta Sarmīte Dūze (@SarmteDze).

Katrs pavasarī saredz savus priekus un dzīvās radības.

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Svarīgākais šobrīd

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt