Tviterapskats: NilLoģikas triumfs

Ir noticis apvērsums loģikas mācībā – to turpmāk dalīs trīs kategorijās: loģisks, neloģisks un Nilloģikas. Šādu gradāciju šonedēļ piedāvā tviterlietotāji un, spriežot pēc tvītu daudzuma, – pašiem un citiem patīk. Ar Nilloģiku varēs atrisināt daudz jo daudzas pašmāju un arī starptautisko attiecību problēmas.

Sabiedriskā transporta braukšanas maksas palielināšana, nanotehnoloģiskais „Rīgas satiksmes” ūdens – par to jau pēdējās pāris nedēļas tviterlietotāji un ne tikai viņi pukojušies, sašutuši un kreņķējušies. Varētu domāt - būs jau saguruši, tomēr nekā – nedēļas tvīta godu

Tviterapskats piešķir Nilam Ušakovam, kurš gramatiski pareizā latviešu valodā ar visām garumzīmēm, mīkstinājumiem un pareizu burtu secību vārdos, kas pats par sevi retums, šonedēļ raksta tā:

Par pētījumu, kuru dome pirkusi no Ušakova padomnieka un kurš galu galā ne tikai izskatās pēc plaģiāta un internetā atrodamu frāžu savirknējuma, bet, visticamāk, tāds arī ir. Bet tas neesot nekas īpašs, jau pēc nejaušības principa izvietotām garumzīmēm raksta Ušakovs:

Izklausās „dikti ticami”, smīn Jānis Osītis ‏(@jaanisosiits).

Bet Romāns Meļņiks (@romans_melniks) ironizē:

Tikmēr tviterlietotāji vienbalsīgi sveic Nilu Ušakovu ar jaunās Nilloģikas mācības radīšanu. Pēc Nila domu gājiena var atrisināt kaudzēm nejēdzību Latvijā, un tās virknējas zem mirkļabirkas #NilaLoģika.

Tā, piemēram, par „Rīgas satiksmes” problēmām runājot, tviterlietotājs Sencis (@sencis_) rekomendē un prognozē:

Savukārt Karīna (@KarinaEgliena) mudina ieviest jaunu principu:

Bet, ja Mārtiņu Gribustu (@MartinsGribusts) bez biļetes pieķers kontrole, viņš aizbraukšot atpakaļ uz pieturu, kurā iekāpa:

Nilloģika varētu noderēt arī citiem zaķiem, piemēram, politiskajam Zaķim.

Nilloģika var izrādīties noderīga arī citās dzīves situācijās.

Patiesībā turpmāk ikviens var doties zagt un blēdīties un pieķeršanas gadījumā, lai novērstu jebkādas spekulācijas, tik viss sazagtais jāatdod atpakaļ. Vai šo Nilloģiku nevajadzētu ierakstīt arī krimināllikumā, jautā Ingus Kļaviņš (@ingusklavins).

Kopumā ir Rīgas domes vadībai sanākusi pamatīga putra vai zupa.

Un, noslēdzot Tviterapskatu, divas loģiskas atziņas. Pirmā no Aijas Kincas (@AijaKinca) kā rekomendācija Nilloģikai:

Bet tviterlietotājs Antresols (@antresols) savu apaļo – demittūkstošo ierakstu sociālajā tīklā atzīmē ar oriģinālu prātulu:

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Sociālo mediju apskati
Ārpus ētera
Jaunākie
Interesanti