Tviterapskats: Nesaprotamā Vīriešu diena un plastmasas šokolāde

Šajā nedēļā iekrita viens visai pretrunīgs datums – 23. februāris. Dažu acīs – Vīriešu diena, citu – Padomju armijas svētki. Pirmajiem tviterī bija iespēja izmantot dažnedažādos īpašos piedāvājumus un iepriecināt savus vīriešus ar, piemēram, peintbola spēli, otrajiem – iespēja kritizēt pirmos.

Šķiet noskaņojumu ļoti labi parāda Reinis Lazda:

Bet tvitera lietotājs ar zīmīgo lietotājvārdu “Čekistu mednieks” raksta -

Ir tvitera lietotāji, kam sarunas par 23. februāra atzīmēšanu vai neatzīmēšanu ir iespēja pavērot mūs visus kā sabiedrību. Piemēram, Toms Lūsis piedāvā jaunu variantu, kā šo dienu dēvēt, un raksta:

Bet Dzintris Kolāts dalās novērojumos un vītero:

Bet nav jau tā, ka tvitera lietotāji tikai par svētku jēdzienisko saturu diskutē. Enerģijas pieticis, lai pārspriestu gan plastmasu šokolādē, gan Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroju (KNAB), gan veselības aprūpi.

Ziņa, ka šokolādes batoniņā “Snickers” atrastas plastmasas dēļ atsauc arī šo to no saldumu ražotāja produktiem Latvijā, ir gards kumosiņš tvitera zobgaļiem. Reinis Graudiņš vītero, ka noticis nebijis zinātnisks atklājums

bet Kaspars Bogdanovs retoriski jautā:

Ciniski tālāko notikumu attīstību modelē Edgars Eglītis un čivina:

Panikai gan iemesla nav – Latvijā atsaukta tiek tikai “Snickers” četrpaka. Viss pārējais izrādās ražots rūpnīcā Polijā, kur plastmasas daļas batoniņos nav birušas.

Aizejošajā nedēļā ar jaunu sparu uzviļņojās arī diskusijas par un ap KNAB – Juta Strīķe devās uz raidījumu “Viens pret vienu”, kur visai kritiski vērtēja KNAB darbu. Birojs, uz to reaģējot, tviterī raksta:

Bet Jana Simanovska piedāvā pamainīt KNAB abreviatūras nozīmi:

Bet, ja runājam par veselības lietām... Šonedēļ no slimnīcas izrakstīja Valsts prezidentu Raimondu Vējoni. Viņš uzsver, ka sapratis - nedrīkst iet slims uz darbu, bet tviteristiem no tā jauni pārdzīvojumi – piemēram, Anda Pūce raksta:

Bet tie, kas slimi iet pie ārsta, nevis uz darbu, arī nav mierā un tviterī žēlojas:

Bet Edmundam Vanagam vēl dramatiskākas ziņas un šāds ieraksts:

Bet, lai nebūtu šonedēļ jāatvadās uz skumjas nots, mazliet par patīkamo. Lai gan meteorologi nākamnedēļ sola vēl salu, pavasaris nav aiz kalniem.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Sociālo mediju apskati
Ārpus ētera
Jaunākie
Interesanti