Tviterapskats: Lepnums, ledū kaltā Rīga un citas slidenās tēmas

Panākumu bagāta nedēļa padevusies, un iemesls justies lepniem par tautiešu panākumiem mums ir gan „Grammy” mūzikas balva, gan četrkārtējs pasaules čempions - ledus renes karalis. Tomēr netrūka arī citu slidenu tematu, ko apspriest tviterlietotājiem.

Sāksim ar brīdinājumu, kurš izplatīts tviterī, bet citos medijos nez kāpēc nav parādījies. Aicinām visus gājējus un autovadītājus būt uzmanīgiem, jo Latvijā nesen ir notikusi premjera maiņa. Kāda tur sakarība? Elementāra. To paskaidro bijusī premjere Laimdota Straujuma:

Ej nu tagad saproti, vai autoavāriju skaita pieaugums šonedēļ saistīts ar sasalstošo lietu vai šo tvītu. Bet ja neticat nejaušībām, tviterapskata veidošanas brīdī Straujumas tvītam bija tieši 112 reizes cilvēki atzīmējuši, ka viņiem tas patīk.

Tikmēr Džeina Tamuļeviča, reaģējot uz ceturtdienas ledū kalto Rīgu, raksta:

Īsts trilleris ir Vecrīgā, kur senatnīgais un apledojušais bruģis nežēlo nevienu.

Daudzi arī ziņo par to, cik reizes šodien strauji piezemējušies un cik reizes pārkāpuši valsts valodas likumu, uz to reaģējot. Jo īpaši daudz tai saprotamu svešvārdu tiek veltīti Rīgas domei. Iespējams, tas tāds smalks humors no viņu puses paziņot, ka „Rīdzinieku kartes” īpašniekus nākotnē sagaida „laika” un „slīdošā grafika” biļetes sabiedriskajā transportā. Par "Rīdzinieku kartes" priekšrocībām smej Madara Fridrihsone:

Ja tā mazliet nopietnāk - Krišjānis Bušs grib redzēt Rīgas domes aprēķinus:

Guntis Ščerbinskis rod vienkāršu un loģisku skaidrojumu: 

Bet ja kaut kas nav vienkārši, tad tas ir notiekošais partijā „Vienotība” - turpina tas pats Guntis. "Vienotība" paziņoja, ka turpmāk aktīvāk iestāsies par pensionāru labklājību un ierosināja auto uzturēšanas kompensācijas Saeimas deputātiem. Deputāta Jura Šulca priekšlikums saviļņo daudzus tviterlietotājus:

Atbalstoša ir arī rakstniece Liāna Langa (@liana_langa): Kāpēc pašiem uzturēt auto? Kompensēsim arī tualetes papīru tautas kalpiem. Lai nepietrūktu, ko kompensēt, Ilzei Kuzminai ir vēl pāris idejas:

Nedēļas nogale tviterī būtu bijusi prieka un līksmes pilna jūsmojot par „Grammy” balvas saņēmēju Nelsonu un mūsu četrkārtējo pasaules čempionu skeletonā Martinu Dukuru, ja vien Latvijas Televīzijā nebūtu rādīta britu raidorganizācijas BBC jeb, kā mēdz jokot Latgalē, bāba bābai sacīja filma par Krievijas iebrukumu Latvijā. Partija "Latvijas Krievu savienība" rīko protesta akciju pie Ministru kabineta, Latgales pašvaldību vadītāji iebilst pret filmas rādīšanu. Atbalstu no tviterlietotājiem nesaņem ne pirmie, ne otrie.

Līdzīgs jautājums arī Jānim Zalgauckim (@Zalgauckis): Diez kāpēc tā Plinera-Ždanokas branža neiet piketēt, kad Krievija izplata melus par Latviju? 

Bet tviterapskata noslēgumā par pēdējā laikā sociālajos tīklos aiz vien biežāk manāmām patukšu sporta klubu bildēm ar ironiskiem komentāriem par Jaungada apņemšanos visai ātro izplēnēšanu. Un šajā kontekstā trāpīgs ir tviterlietotāja Erika piedāvātā kaloriju definīcija
Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Sociālo mediju apskati
Ārpus ētera
Jaunākie
Interesanti