Tviterapskats: Labie cīnās ar ļaunajiem

Vētraini spokaina nedēļa aizvadīta sociālajos tīklos. Labie cīnās ar ļaunajiem - tik teju katram tviterlietotājam tie labi un ļaunie atšķirīgi dalās - atkarīgs no tā, kuriem pats simpatizē, kam nu KNAB priekšnieks labs, kam vietniece, kam Bordāns vai Nacionālā apvienība, Helovīni vai budēļi - un visam pa vidu joprojām līdzīga daudzšķautnaina diskusija par Satversmes preambulu. 

Nedēļu sākam ar gatavošanos vētrai - katram savi triki. Vieni iesaka krāmēt kabatās akmeņus, lai neaizputūš, kāds smej par ieteikumiem nostiprināt loga rūtis ar līmlentām, kā kara laikā, bet Kaspars Funts [email protected] rekomendē - Pirms ārā iešanas ar līmlentu rūpīgi nostiprināju uzacis, lai vētra nenoplēš.

Kad vētra klāt - tad tviterī var vērot tās pārvietošanos - vislabāk - pēc sūdzībām par elektrības atslēgumiem. Pa vidu aplūkojot vēja pūstas miskastes, krītošu koku sadragātus auto.

Tikmēr - sapņos par tautas labklājības pieaugumu - ministre Ilze Vinkele [email protected] tviterī sērīgi pūš - Ja vien vējš varētu aizpūst visas muļķības, dusmas, bailes un kašķus. I parastos, i preambuliskos

Bet neaizpūš. Prembuliskos noteikti ne, tie joprojām klātesoši, bet populārākais kašķis ir - KNAB vadības konflikts. Vieniem visa ļaunuma sakne ir priekšnieks - Streļčenoks, otriem Juta Strīķe, kura redz - to priekšnieku neklausot. Vērojot Latvijas televīzijas Sastrēgumstundas diskusiju par KNAB - tviterļaudis ļoti aktīvi izsaka savu viedokli, jo īpaši par saaicinātajiem viesiem. @IngaSpringe Par KNAB @sastregumstunda <https://twitter.com/sastregumstunda> runā 6 vīrieši. Arī 1:1 pārsvarā viesi ir vīrieši. Nav jātaisa pētījumi, lai redzētu, ka šī ir "veču" valsts - secina Inga Sprinģe. Tomēr, visu veču sarunas temats - ir Juta Strīķe. Tādēļ Ingai ir vēl viens secinājums - tā Tā Strīķe taču ir kārtīga "liktenīgā sieviete"! Tik daudz vīriešu viņas dēļ cieš. Teju visi KNAB šefi un ne tikai... tātad - visi veči ir MĪKSTIE skaudri noskalda Rudīte Martišauska ž@AlksneR <https://twitter.com/AlksneR>.

Lai gan daži to uztver arī kā politisku norisi un amerikanizēšanos - pretēji viedokļi arī par Helovīna svinēšanu. Jo jaunāks tviterlietotājs, jo lielāka sajūsma par helovīna vakaru, bet jo vecāks, jo vairāk pret tiem, saucot - mums taču pašiem ar ir līdzīgi svētki, to atgādina piemēram Aleksandrs Kiršteins [email protected] Protams, nekādos budēļos vai ķekatās smalkais latvietis vairs neiet, jo, ir taču helovīns!

Gluži kā pērn, arī šogad populāri jokot par to, ka Rīgas mikrorajonos - Helovīna būtība - naudu, mobilo, cigareti vai izjokosim ir pieejama atrakcija visu cauru gadu. Bet šķiet, mūsu daiļās dāmas - ir atradušas vēl vienu veidu kā izmantojama Helovīna diena - tā ir vienīgā diena, kurā māju drīkst pamest nekrāsojusies. Jo ir taču helovīns.

Tomēr, ieteicams dienas nesajaukt, var sanākt kā tviterlietotājai Zane Br. [email protected]_ne Ienāku birojā, kolēģis uz mani paskatās un nosaka: "Helovīns taču vakar bija".

Un kā pēdējais kašķis tviterī - Nacionālās apvienības un Tieslietu ministra Bordāna savstarpējās attiecības. Dažkārt mēdz būt tā, ka žurnālisti piektdienas rītā sūdzas - šodien nekas nenotiek. Tukša diena, bet, tad kad notiek - atkal nav labi. Pēc Nacionālās apvienības paziņojuma, ka tie atsauc ministru Bordānu, jo tas veidojot citu partiju Demokrātiskos patriotus - atskan žurnālistu lāsti. Pēteris Krišjānis [email protected] jautā - Kas tas ir ar politiskajiem paziņojumiem piektdienā? Uzmanības trūkuma deficīts? Steiga pabeigt nedēļas darbus pirms piektdienu tusiem?

Baiba Strautmane [email protected] aicina - Un vispār, aktīvi strādājošo kolēģu vietā, pieteiktu boikotu NA (un arī citiem),kas uzskata, ka šādi drīkst izturēties pret piektdienas vakaru. :)

Tas no žurnālistu virtuves, bet tviterlietotāji - tie kas ar NA saistīti, protams, teic - Bordāns slikts, bet tie kas ne, lielākais vairums - tie nostājas Bordāna pusē. Gatis Priede [email protected]_gatis teic - Vai manu dieniņ! Tas Bordāns tiešām ir gribējis strādāt un ko mainīt Latvijā uz labo pusi! @dem_patrioti nu ir ieguvēji! Bordāns malacis!

Patiesie iemesli Bordāna atlaišanai esot jāmeklē ne jau citā partijā uzskata - Ilze Kuzmina [email protected] Viņa saka - Re, ko nozīmē saķerties ar maksātnespējas administratoriem - Nacionālā apvienība beidzot pamanīja, ka Bordāns ir demokrātiskais patriots.

Lai ko arī nacionālā apvienība gribēja panākt, diez vai tas viņiem ir izdevies uzskata tviterī. Tādi jokaini viņi domā Linda Abu Meri [email protected] - Pēdējā laikā nesekoju politikai un reti skatos TV. Bet nacionālo apvienību nevar nepamanīt. Cirks nekur nav aizbraucis.
Un, ja jāsaskata kāds rezultāts - Klausoties ziņas secināms, ka @VL_TBLNNK ir uztaisījusi bezmaksas reklāmu @dem_patrioti Vai tāds bija nodoms? Ilze Vanaga [email protected]

Lai nu kā, apkopojot tviterviedokļus - viens ir skaidrs, mums tagad ir demokrātiskie, nedemokrātiskie, maksātspējīgie un nemaksātspējīgo administrējošie patrioti.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Sociālo mediju apskati
Ārpus ētera
Jaunākie
Interesanti