Tviterapskats: «Kristaps Porzingis #NBAvote», Raimonds Pauls un «puteņa biļetes»

Ja šonedēļ mēģinājāt ieiet tviterī un atrast tur ko interesantu, oriģinālu un radošu par notikumiem Latvijā un pasaulē, tas bija daudz grūtāk nekā citkārt, jo, kā sarunā izteicās viena mana paziņa, es šonedēļ arī varu uztaisīt tviterapskatu, jo zinu, ko visi runā tviterī, pat tajā neieskatoties. Vienu un to pašu - Kristaps Porzingis #NBAvote ar pāris variācijām par tēmu, protams. 

Pa vidu, protams, pagadās kāds asprātis, kurš cenšas iebalsot pats sevi NBA zvaigžņu spēlē. Tos neņemsim vērā, bet, ātri apkopojot balsojuma rezultātus: otrajā vietā aiz Porziņģa no latviešiem – vislielākās iespējas tikt laukumā ir - ??? - ne jau Andrim Biedriņam, viņš vairs neko nespēlē, viņam jau tuvu 30 taču. Bet gan kungam, kurš joprojām spēlē un spēlē no sirds – vienmēr jaunajam maestro Raimondam Paulam – sveicot viņu jubilejā sociālajos tīklos ļoti daudziem labpaticies pievienot tik populāro balsošanas mirkļabirku.

Jā, oriģinalitātes un izdomas mums netrūkst – te kāds salicis Kristapa Porziņģa vārdu un uzvārdu no ķīmijas elementu tabulas simboliem, cits iemontējis Porziņģa seju svēto freskā. Un vēl attēlots visvisādos iedomājamos un neiedomājamos veidos.

 

 

Pat prezidents, nobalsojis par Kučinski premjera amatam, tviterī ziņo, ka balsojot par Porziņģi.

 

 

Trakumam, šķiet, pievienojas visi, pat respektablu un retam zināmu uzņēmumu tviterkonti, un likumsakarīgi - arī politiķi un ministri, jo, kur nu vēl labāka iespēja, kā uz kopējā viļņa iegūt simpātijas un varbūt kādu jaunu sekotāju.

Ja vēl neesat ietvītojis ne reizi par mūsu basketbolistu, drošības pēc to vajag izdarīt, jo kā pieļauj Jānis ‏@Zalgauckis - ja latvju zelta puisēns netiks "All Stars" spēlē, visi, kas neziņģēja, tiks izsūtīti uz Kalnciema akmeņlauztuvēm.

Un vispār nav saprotams, kādēļ Ministru Kabinets (MK) vēl nav pieņēmis noteikumus, kas nosaka obligātu balsošanu „par savējiem”.

 

 

Bet tiem, kam gribas veco labo tviteri bez NBA balsīm – balsu skaits mazināsies pirmdien, 18.janvārī, jo tad pēdējā balsošanas diena, bet gan jau inerces pēc būs tādi, kuri turpinās ik dienu pēc pieraduma ''Porziņģēt''.

Katra balss ir no svara, to jums droši apliecinās visi tie un tās, kuri gribēja un negribēja kļūt par premjeru, lai nu kā – beigās sanāca tā dīvaini. Bijušais prezidenta padomnieks Edgars Pastars ‏@E_Pastars tviterī veic kopsavilkumu

- Smalki - V paši gāza pašu vadīto MK, lai atdotu to ZZS. Cilvēks domā, Lembergs dara :)

 

 

Acīmredzot, jau paredzot, ka šis gads paies Lemberga zīmē, Mareks Matisons šo spārnoto frāzi – ''Cilvēks domā, Lembergs dara” rosina virzīt gada teicienam.

Bet tikpat labi par gada teicienu var kļūt „putina biļetes”, kā to labpatīk saukt tiem tviterlietotājiem, kuriem Rīgas domes īstenotā ideja par iespēju auto īpašniekiem puteņa laikā braukt sabiedriskajā transportā bez maksas nepatīk, un tādu ir daudz.

Tad. kad tās vajag, tad to nav, kad puteņa nav, tad ir – kaut kā tā sanāca šonedēļ, un tie, kam nav pa rokai kāda auto tehniskā pase, kā. piemēram. Annai Platpīrei ‏@anna_platpire ir pamats lepoties – jo viņa ar savu sabiedriskā transporta biļeti jau tagad maksā par skolēniem un pensionāriem. Tagad arī par autovadītājiem. Jo viņa var!

 

 

Rīga ir brīnišķīga un brīnumaina pilsēta, spriež tviterlietotājs ar vārdu Leons Melis ‏@Leons_melis jo, Rīga ir pilsēta, kur "Maxima" pārdevēja apmaksā ''Bentliju'' īpašnieku braucienus sabiedriskajā transportā.

''Puteņa biļetes'' Rīgu izputinās, paredz Evija Unāma, bet tviterlietotāji redz vēl vairākus labus variantus kā Rīga, tuvojoties vēlēšanām, varētu piešķirt dažādas brīvbiļetes.

Transporta jomas eksperts Tālis Linkaits ‏@Talis_L rosina jau laikus ieplānot arī atkušņa biļetes.

Ru ‏@MistersRu Iesaku rudens ražas laikā ieviest Tupeņa biļetes, kad var bez maksas izmantot sabiedrisko transportu, uzrādot vismaz divus maisus ar kartupeļiem.

Pavasara un rudens sezonai īpašās biļetes tā kā būtu atrastas, atliek tikai piemeklēt ko vasarai. Bet, ja valsts un valdība ir gatava kaut kā konkurēt ar Rīgas domi, tad varētu noderēt Gunta Ščerbinska ‏@guntissc ideja – viņš žēlojas par to, ka @airBaltic neievieš ''puteņa biļetes'' uz saulainiem kūrortiem.

 

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Sociālo mediju apskati
Ārpus ētera
Jaunākie
Interesanti