Tviterapskats: Karstums ielās un valsts pārvaldē, kā arī #AizliegtSievietei

Šonedēļ tviterī visbiežāk apspriests karstais laiks un ievērību izpelnījās arī ziņa par Valsts ieņēmumu dienesta vadītājas Ināras Pētersonas atlūgumu. Savukārt nedēļas otrajā pusē pat dzima jauns tēmturis #AizliegtSievietei.

Ah, kas par nedēļu! Vai kāds vēl šodien atceras, ka tikai pirmdien atlūgumu iesniedza VID vadītāja Ināra Pētersone? Pirms tam ar atlūgumu staigājusi, bet neiesniegusi, pirmdien Pētersone saprot, ka valsts pārvaldē valda bezcerība un amatu pamet.

Tā tviterī raksta Elīna, atgādinot, kā no amata pērngad atkāpās premjere Laimdota Straujuma.

Pētersones demisijas iemeslus izprot tvitera lietotājs Spunde:

Bet uz nopietnākas nots – Agnese Margēviča raksta:

Pēc kārtējā skandāla ar kukuļu ņemšanu valsts pārvaldē nav brīnums, ka vīterotāji kļūst tiešām indīgi. Piemēram, Jānis Baltiņš raksta:

Vēl vienu iemeslu zobgalībām deva Centrālā vēlēšanu komisija, solot nebijušu jaunumu – iespēju pašvaldību vēlēšanās balsot pa pastu:

Bet Ivo Kiršblats aicina neapstāties pie sasniegtā un čivina:

Karsti šonedēļ ne tikai iestādēs, bet arī uz ielas:

Nav gan tā, ka viss Latvijā ir slikti. Šonedēļ arī iestājāmies bagāto valstu klubiņā OECD. Un sen bija laiks!

Bet tā jau nebūtu nedēļa tviterī, ja nebūtu diskutēts par sociāliem jautājumiem. Saeimas deputātiem atbalstot ierobežojumu nedzemdējušām sievietēm ziedot olšūnas, tviterī prāto, ko vēl varētu aizliegt sievietei.

Nez kā ar to izskatīšanos skaistai, bet klusēt sievietes noteikti varēs Latvijas evanģēliski luteriskajā baznīcā, kas piektdien nolēma ierakstīt baznīcas pamatdokumentos, ka sievietes nevarēs lūgt ordināciju mācītāja amatā.

Tā raksta luterāņu mācītājs Ivo Pavlovičs, bet Elviss Strazdiņš modelē nākamo soli:

Un kā pēdējais otas triepiens šīs nedēļas tviterī atbalsi guvušo notikumu apskatā lai ir "Vienotības" kongress. Par partijas jauno vadītāju ievēlēja Andri Piebalgu, bet tviterī visspilgtāk izskan dzeja, kas veltīta partijas nu jau bijušajai vadītājai Solvitai Āboltiņai. Gintam Knokam ir video:

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Sociālo mediju apskati
Ārpus ētera
Jaunākie
Interesanti