Tviterapskats: Karstums gan gaisā, gan Salacgrīvā un Jūrmalā

Negācijas raisošais pozitīvais karstuma vilnis Jūrmalā, Salacgrīvā un citviet Latvijā - nedēļas centrālie temati sociālajos tīklos. Iespējams, karstuma dēļ tie arī vieglāk aizkaitināmi un, lai gan nemaz nevēlas, tomēr spiesti vakaros veldzēties nīstā „Jaunā viļņa” aktualitātēs. 

Kamēr vieni vēl dalās ar emocijām, - gan patīkamām, gan negatīvām no Salacgrīvas mūzikas festivāla "Positivus" –, citi, jo īpaši politiķi, jau gatavojas gada nozīmīgākajam politikas festivālam "Jaunais vilnis" priekšvēlēšanu gadā. Teju vienīgais no politiskās skatuves, kuru tviterī vēl kāds ar regularitāti atļaujas nosaukt par politiķi un valstsvīru (vārda labajā nozīmē), ir ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs un viņa kontā šonedēļ viens no ietekmīgākajiem tvītiem. Publicēts brīvdienās. Tajā ministrs ziņo, ka strādā arī brīvdienās un -

Lielākoties tviteris uzgavilē ministram, Guna Skangale saka – "Pareizs lēmums". Citi cer, ka saraksts būs garu garais. Protams, netrūkst arī opozicionāru – ne tikai Dainis Liepiņš @DLiepins uzskata - "Tas ir lēts populisms pirmsvēlēšanu laikā! Labāk novērsiet Krievijas interešu lobismu partijas biedra [Anrija] Matīsa pārraudzītajā SM [Satiksmes ministrijā]"! Alberts Ziemelis piebilst - ‏@AlbertsZiemelis: "Tā ir politiska tuvredzība, divkosība un vēlēšanu laika populisms. Termiņzturēšanās atļaujas joprojām drukā ar pilnu jaudu."

Sapratuši, ka Rinkēviča melnā mapīte var trāpīt praktiski jebkuram, atsevišķi tviterlietotāji steidz ministru izglītot par Latvijā vēlamajiem māksliniekiem – piemēram, "Alla Borisovna ir KLAJI nostājusies pretkara pozīcijās Jūsu zināšanai:)" ministru izglīto Veiko Spolitis ‏@VeikoSpolitis. Vēlēšanu triks vai nē, jāatzīst – izspēlēts perfekti – ar Oskara ceremonijas cienīgu melno aplokšņu atvēršanu. Bija gan intriga, gan piepildītu gaidu sajūta. Vērtē Guntis Ščerbinskis @guntissc: "Saraksts gan ir krietni par īsu – nevarot būt tikai trīs Kremļa apoloģētie ceļā uz Jūrmalu" – mazliet vīlušies ir daļa, uzzinot mākslinieku vārdus, kuriem liegta ieeja ballītē. Savu sarūgtinājumu neslēpj arī Kaspars Zellis @kasparszellis un viņam ir dumjš jautājums:

Lai nu kā, vismaz daļā sabiedrības un tviterī jaunais labais ir ārlietu ministrs. Iespējams, tas nedaudz kremt tviterpolitikas un komunikācijas guru – Rīgas mēram Nilam Ušakovam, tādēļ arī viņš steidz mierināt satrauktos prātus – tiesa, ar pamatīgu ironijas devu – sakot:

Ne visi saprot Ušakova kunga domu, lai gan tviterlietotāja @Skolesnikovs prāt' viņa viedoklis ir cienījams un patiess. Dace Balode @DaceBalode atgādina, ka Nils savu patieso un cienījamo viedokli nepaturēja pie sevis arī Zolitūdes traģēdijas laikā. Turklāt zīmīgi, ka Amsterdama un Kijeva ir Rīgas sadraudzības pilsētas, bet Rīgas mēram tas tāpat kā "Maxima":

Protams, līdzīgi kā ar Eirovīziju, arī "Jauno vilni" visi boikotē un to balagānu neskatās, bet vienlaikus ar TV tiešraidēm aktīvi komentē tur notiekošo.

Protams, bez "Jaunā viļņa" arī citas aktualitātes, ne mazāk svarīgas – šķiet, līdz ar karstumu ir sācies biešu deficīts. Tviterlietotāji viens pēc otra sūdzas par nespēju tās veikalos atrast. Paula Vilsone @Ayani: "Iepriekš ķiķināju par "nav biešu aukstajai zupai" tvītiem". Pēc ceturtā veikala apmeklējuma – vairs neķiķinot.

Masveidā publicējot termometra rādījumus, cilvēki aktīvi sūdzas par karstumu, daži to pat sāk mērīt pasaku tēlos - hobitos. Tā piemēram Bruģu Madara ‏@BruguMadara negribot teikt, ka viņas istabā ir karsts, bet nupat ienākuši divi hobiti un tajā iemetuši gredzenu.

Veiksmīgi jums pārdzīvot karstuma vilni un atrast vietas, kurās hobiti ar gredzeniem nemētājas.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Sociālo mediju apskati
Ārpus ētera
Jaunākie
Interesanti