Tviterapskats: Egles meklējumi un eiro sākumkomplekti

Pēdējā gada nedēļa sociālajos tīklos klusa, laiku pavadām kopā ar mīļajiem un atpūšamies no negācijām. Tomēr...

Nedēļa tiek iesākta ar egles meklējumiem – katram cita pieeja un vēlmes svētku koka izvēlē, bet problēmas līdzīgas. Pirmkārt jau, novērtējam to, ka pēc egles var tikt, nebrienot pa sniega kupenām, bet ne visiem tas nozīmē tikšanu no meža laukā sausām kājām.

Iebrist purvā, apmaldīties, vai iekrist grāvī ar ūdeni – arī to pamanās vairāki tviterlietotāji, pēc tam par to pastāstot arī visiem citiem.

Egli atradām ātri, piecās minūtēs tādi - uzvaroši ziņojumi pirms svētkiem, bet ne visiem iet tik spoži - Rolands ‏@_Lion_boy_ Jau 1.5 h meklēju egli. Visur kur eju priedes ;D varbūt kāds ziņas, kur var atrast egli?

Un jā, starp citu, manāms, ka ne visi atšķir egles no priedēm – jo dažos foto redzams – mājās svētku egles funkciju varonīgi pilda maza priedīte. Bet tas nu tā, varbūt nevis kļūdas pēc, bet gan kāds gribējis iepriecināt tieši priedi, lai tā neskumst mežā.

Tad, kad egle, priede, koks ir mājās un izgreznota – daudzi tās izrāda arī visiem citiem. Droši var apgalvot – visskatītākā un apspriestākā ir bieži tviterapskatos pieminētā politprovokatora Jāņa Iesalnieka eglīte, kuras rotājumu tapšanu viņš braši reportē tviterī. Eglītē viņš kāris piparkūku ugunskrustus, kuri ļoti atgādina nacistu svastikas simbolu.

Tviterī Iesalnieks, kā ļoti daudzi – arī izrāda piparkūku cepšanas procesu – ar krāsnī esošām piparkūkām.

Saskatot nepārprotamo līdzību, Haris ‏@akmens apvaicājas - @JanisIesalnieks Vai tā ir gāzes krāsns? Iesalnieks informē – elektriskā.

Iesakot piparkūkas nosūtīt Latvijas ārvalstu sadarbības partneriem un arī Krievijas prezidentam, tviterlietotāji arī rekomendē Iesalniekam turpmāk nepaslinkot – un ja mērķis tiešām nav bijis provocēt, tad izcept žuburainus ugunskrustus, ne tikai tādus, kas līdzīgi svastikai.

Un vēl ieteikums no tviterapskata – ēdiena bilžu publicēšana pēc būtības tviterī tiek uzskatīta par ļoti prastu un nemaz nav smalkais stils.

Bet, turpinot par eglēm, – redzams, ir ļaudis, kuriem jāizvēlas ko ierobežot – egli vai savus mājas mīluļus, mājdzīvniekus. Apraksti par kaķu, suņu un zaļsvārces attiecībām ir uzjautrinoši.

Piemēram, Girts Karnitis ‏@GirtsKarnitis ziņo - Stulbie lopi, ēēēē es gribēju teikt mīļie kaķīši apgāza egli. Vēlāk Vita Karnīte ‏@VKarnite atklāj Visu nakti glaudīja kaķus ar cerību, ka tas, kurš murrā, negāž egli. Tomēr pa īstam palīdzēja tikai piesiešana. Egles. Arī Daces Rukšānes ‏@Ruksane suns stundu rūcis uz egli.

Protams, arī Ziemassvētku vecīša atnesto dāvanu izrādīšana ir pati par sevi saprotama lieta – eiro valūtas sākumkomplekti ir populārākā dāvana – to laikam vecītis nesis visiem, kuriem nav varējis izdomāt neko jēdzīgāku. Bet tie, kas eiro saņēmuši – sāk tos likt lietā. Tālis Linkaits ‏@Talis_L brīdina – uzmanieties! radiniekam lauku veikalā jau iesmērēja 20 sant vietā 20 eiro centus.

Tomēr der atcerēties, ka savus piedzīvojumus, atrašanās vietu svētku laikā un saņemtās dāvanas tviterī der atklāt piesardzīgi – to atgādina Valsts policija. Pirmkārt, varat iekārdināt kādus garnadžus, otrkārt, piesaistīt nepatikšanas, treškārt – kam tas vispār interesē? Piemēram, tviterlietotājs ar vārdu ‏@Mans_Teevs aicina atsaukties ļaudis, kuri šajos Ziemassvētkos dāvanā dabūjuši kokaīnu. Valsts policija Rīgā ‏@VPRRP aicina - nākamajā tvītā pierakstīt arī savu kontaktinformāciju, kā arī dāvinātāja kontaktus.

Kopumā – gada pēdējā nedēļa klusa un mierīga sociālajos tīklos. Iespējams, tas tādēļ, ka brīvdienās tviterī nav politiķu, saka Juris Celmiņš ‏@jurisc3 secinot - tātad viņi tvīto darba laikā.

Laimīgu jauno gadu!

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Sociālo mediju apskati
Ārpus ētera
Jaunākie
Interesanti