Tviterapskats: Domburšovs, komiķi, valodnieki un atkal prezidents

Sociālajā tīklā „Twitter” šonedēļ topā televīzijas raidījumu apspriešana - tiek novērtēta arī Dombura atgriešanās TV ekrānā, un cilvēki vēlas, lai ekrānā parādītos arī kas vēl stiprāks. Tāpat tiek skaidrots, vai komiķu izraidīšana no valsts ir prātīga doma.

Ja visi cilvēki runātu tikai par to, ko zina, tad pasaule dzīvotu drūmā klusumā, tā filozofē Ivars Svilāns (@ivarssvilans). Par laimi tā nav, un tviterī valda pavasarīga rosība un apspriežamo tēmu daudzveidība.

TV pārraižu un diskusiju raidījumu aprunāšana ir viena no tēmām. Ar nepacietību daudzi gaidījuši Domburšova atgriešanos zilajos ekrānos, taču sajūsmas spiedzienu vietā jaušama tāda kā vilšanās.

Par raidījuma saturu tā mazāk, pārsvarā visi kļuvuši par interjera speciālistiem un norāda uz to, kā Dombura studijā par maz vai par daudz.

Kristīne Melne (‏@K_Melne) rekomendē: "Jaunais Domburšovs tikai iegūtu, ja glāzēs būtu viskijs, bet namatēvs džinsu un polsteržaketes vietā būtu apvilcis halātu un mājīgas čības." Evija Unāma (@EvijaUnama) vērtē: 

Var jau tviteristu ieteikumus ņemt vērā, tomēr laikam jau kaut kas nav īsti lāgā, ja par raidījuma saturu viedokļus nemana, bet apspriests tiek studijas iekārtojums.

Par Latvijas Televīzijas raidījumu „Sastrēgumstunda” studijas iekārtojumu un raidījuma vadītājas kleitām gan jau vairs nerunā. Par tēmu izvēli gan šausminās. Šonedēļ tika apspriests prezidents.

Jau vairākas nedēļas tviterapskatā nav izdevies iztikt bez tviteristu paustās kritikas prezidentam, tomēr noprotams, ka viņu kritizēt – tā ir sociālo tīklu priekšrocība.

Ja to dara sabiedriskā televīzija, tas tā kā nav lāgā. Nils Sakss (@saksss) vērtē:

Vienlaikus, kā ierasts, tiek piebalsots par to, cik slikts tas prezidents un cik slinki tie tautas kalpi, kuri neko nespēj darīt lietas labā.

Bet nu par Zadornova iespējamo izraidīšana par valsts izsmiešanu - viedokļi šajā jautājumā krasi atšķirīgi. Andris Blaka ‏(@andrisblaka) jautā - kur var iestāties rindā, lai to pārgudro Zadornovu beidzot aizdzītu prom? Dans Titavs (‏@DansTitavs) rekomendē Zadornovu Latvijā paturēt un izmantot lietderīgi: 

Bet, ja jau Saeimas Sabiedrības saliedētības komisija ironiskā kārtā ir sākusi nevis ar saliedēšanu, bet ar nesaliedējamo pretvalstisko elementu izraidīšanu no valsts, Tālis Linkaits ‏(@Talis_L) iesaka: 

Tomēr ir arī bažas, ka pēc tam, kad no valsts tiks izraidīti visi, kas ir kaut reizi pasmējušies vai negatīvi izteikušies par Latviju un tās politisko eliti, vai Latvijā vispār vēl kāds būs palicis.

Valodniecības jautājumi arī mazliet satrauc tviterļaudis. Visai ātri tiek nokritizēts Latviešu valodas aģentūras ieteikumus narkotiskos augu maisījumu jeb „spaisu” saukt par spaisnarkotikām. Tik tāda lieka vārda pagarināšana un sarežģīšana.

Tikmēr Guntars Meluškāns ‏(@GMeluska) brīnās, kopš kura laika cilvēkus, kas mehāniski sabojā zemē ieraktu kabeli sauc par hakeriem? Agrāk tie bija krāsainā metāla zagļi. Sekojot tai pašai loģikai – hakeri tomēr skan īsāk un vienkāršāk.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Sociālo mediju apskati
Ārpus ētera
Jaunākie
Interesanti