Tviterapskats: Aizbēgušie bēgļi un kvotētie deputātu piešķīrumi

Tviterī aizvien aktuāla ir Barona iela, Nacionālās apvienības retorika par bēgļiem, un tiek apspriests jautājums, bez kuras jau kārtējo reizi neiztiek budžeta veidošanā - tā saucamās deputātu kvotas.

"Nils ar Andri tronī tika
Bruģim naudu dalīja.
Nilam tika, Andrik tika,
Baron Krišam nepietika."

Dzejas dienu noskaņās šonedēļ tvīto tviterlietotājs ar vārdu ‏@brunaisdeguns. Barona ielas remonta nejēdzības joprojām kaitina un uzjautrina.

Un brīžiem sāk šķist, ka tie remonti tiek veikti, nevis lai būtu labāk, bet tieši pretēji – lai būtu sliktāk. Varbūt, varbūt, to gan Rīgas kungi neatzīst, toties viņu sadarbības pretinieki – Nacionālā apvienība – gan neslēpjas. Viņiem – jo sliktāk, jo labāk.

Nacionālā apvienība braši tviterī ziņo:

Uz to atbildot, Kārlis @karlis_i raksta: 

Viņam piebalso Edgars Šablovskis (@zalklavas1):

Bet vispār Nacionālā apvienība ir malači, uzskata Ivars Brediks (@ivarsbrediks), jo jābūt drosmei, lai atzītu vainu tajā, ka valsts tik nabadzīga.

Bet, ja par bēgļu tēmu mazliet konkrētāk, viens ir skaidrs:

Bet nav tā, ka tikai par bēgļiem vien domā mūsu politiķi, arī par mums padomā, lai dzīve būtu labāka - nolemj, ka divlitrīgos plastmasas alus vairs nevarēs tirgot. Izdomā arī to - ja latvietis brauc ar citā valstīs reģistrētu auto, jāmaksā brangas nodevas.

Jo lielais iepakojums ir lētāks nekā puslitra vai litra paka, un to parasti dzer cilvēki ar atkarību no piena.

Bet tautai ir jāsaprot, ka naudas budžetā nav. Un, lai būtu deputātiem ko tērēt, tā ir kaut kur jādabū. Piemēram, arī nākamgad budžetā tiks paredzētas tā dēvētās deputātu kvotas - nauda, par kuras izlietošanu var lemt katrs deputāts. Tām vajadzēs 2,8 miljonus eiro.

Un daudzi citi tviterlietotāji vaicā, kāpēc tiek pieļauta pornogrāfiska korupcija. @ArmandsFM iekarsušos mierina un aicina paskatīties no citu skatu punkta.

Atliek vien novēlēt deputātiem spēcīgas aknas.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Sociālo mediju apskati
Ārpus ētera
Jaunākie
Interesanti