Tviterapskats: Āboltiņas frizūra, Panamas ofšori un Parādnieka amats

Šonedēļ tik daudz aktualitāšu apspriestas tviterī - grūti izvēlēties, ar ko sākt. Vai ar Solvitas Āboltiņas jauno frizūru, vai varbūt to labāk piesegt ar aizdomīgu rotējošu Panamas cepuri Demogrāfijas lietu centra nodrošinātā sveču gaismā?

Sāksim ar patīkamo - parādu atdošanu. Diez ko Kučinskis ir parādā Parādniekam - to vaicā Santa Slokenberga @SSlokenberga, uzzinājusi par to, ka izveidots Demogrāfisko lietu centrs, kuru vadīs Imants Parādnieks (Nacionālā apvienība).

Ticu, ka Parādnieks dubultos dzimstības rādītājus jau uz Latvijas simtgadi. Kāpēc ātrāk neiedomājās par Demogrāfisko lietu centru? Ironiski vaicā Gints Knoks @Knoks – gan jau iedomājās, bet ar tām "lietām" jau neiet tik gludi. Piemēram, e-lietas izgāzās. Jautājums – kā būs ar D-lietām? Tādas arhitekta Ivara Bredika @ivarsbrediks pārdomas.

Lai gan tviterlietotāji vīpsnā, Parādnieka partijas un domubiedri biedri viņu cītīgi atbalsta, piemēram, Imārs Kiršbaums @ImarsK acīmredzot ir pateicību parādā tieši Imantam. Pagaidām ar bērnu pabalstiem Imantam izdevās, viņš saka, piebilstot – man arī labums tika, jo mazdēls piedzima.

Ar to vēl viss nav beidzies, ironizē Ilgonis Liepinš @ilgonisxiv. Parādnieka politiskā karjera un amati demogrāfijas jomā turpināsies:

Kritizēt un apsmiet citus viegli, toties ieteikt, kā tieši darīt labāk – jau pavisam cita lieta. Ksenija Andrijanova @and_kse ar padomu neskopojas:

Vēlams tādi patrioti, kuri ir godprātīgi, lai gan šķiet, ka valsts ir gatava parūpēties arī par negodprātīgajiem – šonedēļ Ministru prezidents ar atbildīgām amatpersonām vienojās par negodprātīgo Valsts ieņēmumu dienesta (VID) darbinieku apmaisīšanu – rotējot tos ārpus dienesta un arī ārpus Finanšu ministrijas. Smalkais domu gājiens nav saprotams daudziem – kādā sakarā negodprātīgus darbiniekus rotēs, bet ne rosinās procesus? Vaicā Kristina Blumberga @KBlumberga. Līdzīgs jautājums ir arī Mārim Alksnim ‏@MarisAlksnis:

Valkas novada domes priekšsēdētāja Venta Armanda Kraukļa @VentsAKrauklis skaidrojums ir lakonisks – savējie taču.

Savukārt Ivars Svilāns daudz nefilozofē, viņš gatavs sekot valsts piemēram arī ikdienas dzīvē ‏@ivarssvilans:

Bet var jau būt, ka arī Ivars, līdzīgi kā lielākā daļa tviterlietotāju, neko daudz no rotācijas nesaprot.

Ja būtu jāizvēlas, būt negodprātīgo VID darbinieku, alimentu nemaksātāju vai šonedēļ nopludināto Panamas ofšoru sarakstos – tviterlietotāji pārliecinoši izvēlētos savu vārdu redzēt pēdējā. Atrasties Panamas failos ir statusa lieta Latvijā, saka Matiss Steinerts ‏@PaperWrapped. Uzņēmējus un sportistus par to nenosoda, bet politiķus tajā neatraduši, izņemot Lembergu, kas nav nekāds pārsteigums, daudzi līdzīgi kā Jānis Taurēns @jtaurens secina:

Bet ko nu par visām tām šmucēm – tāpat sabiedrības atmiņa ir īsa. Vienīgais kas jāizdara, lai atkal visiem iepatiktos, lai par tevi atkal runātu, – jānomaina frizūra. Šo fenomenu atklāja Gorbunovs, turpināja Tramps, nupat pamanīja Āboltiņa. Saka Reinis Ceplis @Reinisceplis vērodams, kā sociālajos tīklos tiek apspriests "Vienotības" līderes jaunais tēls.

"Kāda Panama? Kādi bēgļi? Solvitai jauna frizūra! Tas svarīgi," zobojas Zanda @Mojito41. Tas ir darbs zinātniekiem – atrisināt. Vents Zvaigzne @Vents_Zvaigzne uzskata:

Bet tikpat labi zinātnieki var lūkot noskaidrot – vai ir taisnība Ivaram Svilānam @ivarssvilans, kurš - pavasarim aktuāli - apgalvo – "tauriņi vēderā ir tie paši tarakāni no galvas, tikai jau citā dzīves posmā".

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Sociālo mediju apskati
Ārpus ētera
Jaunākie
Interesanti