Tviterapskats, 08.09. 2013.

Noklausīta pirmklasnieku saruna: Gribēju iet internātskolā, jo domāju, ka tur daudz datoru un internets! - šādi 1. septembrī ar saviem novērojumiem dalās Māris Alksnis [email protected] Tie protams nav vienīgie. 

Arī paši skolēni, pirmklasnieki vēl nē, to viņu vietā dara vecāki, bet vecāko klašu skolēni apraksta savas izjūtas - tās protams, nav grūti uzminēt, kam nu patīk un prieks atkal satikt klasesbiedrus, kam nu žēlabas par to, ka vasara galā un atkal tā skola... Lai nu kā - Bens Latkovskis [email protected] spriež - Tie, kas 1.septembrī uz skolu iet uzvalkā un ar šlipsi, nākotnē caurmērā saņems labāku atalgojumu nekā tie, kas iet šortos un bez puķēm.:)

Bet, kā smalki teikt - izglītojamais - † Rozentāls#32 † [email protected] atklāj - Ļoti savādi mācīties augstākā klasē un skolā, kur uz visu skolu ir divas skaistas meitenes. TIKAI!

Gaumes jau, protams, dažādas, bet tīņu vecumā - laikam jau tad pārējās dāmas varētu būt meitenēm līdzīgas būtnes. Šonedēļ ļoti, ļoti aktīvi tviterlietotāji meklēja dažādām lietām līdzīgus priekšmetus. Uz to viņus iedvesmoja kārtības sargiem līdzīgo cilvēku veiktā Ralfam Tokaho līdzīgā subjekta aizturēšana. Kura tika veikta, izmantojot helikopteram līdzīgu objektu un termovizoram līdzīgu priekšmetu. "Mainu ierocim līdzīgu priekšmetu pret ibumetīnam līdzīgām tabletēm. Kurš var aizdot cigaretēm līdzīgu priekšmetu" - tā par šo tēmu, protams, joko arī Ralfa Tokaho viltus tviterkonts, ko iekšlietu ministrs publiski novērtējis kā neizdevušos joku. Izdevies vai nē, to lai spriež katrs pats - tas gluži kā ar tām meitenēm - gaumes jau dažādas.

Tomēr jāatceras - izbēgušā Līgatnes lāča konts gan daudziem radīja sajūsmu. Tādēļ - Kristaps Armani? @kristapsa pamatoti jautā - vai tad, kad bija izbēdzis lācis un izveidots lāča @LigatnesLacis profils, vai arī tad policija pārbaudīja, vai tas nav īstais lācis, kas tur twīto?!

Jā, bet par tiem līdzīgajiem priekšmetiem tviterļaudis aizraujas un sāk aprakstīt arī visus citus savas dzīves piedzīvojumus līdzīgā stilā - piemēram - Artūrs [email protected]: Pa ceļam paņēmu telefonam līdzīgu priekšmetu, kurš bija netīrs un nolamāju to lamuvārdiem līdzīgiem vārdiem.

Bet vispār - beidziet te rakstīt ar telefoniem un datoriem līdzīgiem priekšmetiem!!! :) punktu šai tēmai liek Kaspars Zellis [email protected]

Protams, arī operas nama kaislības tviterlietotājiem nepaslīd garām nepamanītas - ja neskaita štata Nacionālās apvienības atbalstītājus - lielākā daļa tviterļaužu, kuri par to vispār satraucas - ir NoGrendētā Žagara pusē, tādēļ ne viens vien sauc - Žagarus Grendei. Bet, ja tu esi - kā iemīļojuši teikt tviterlietotāji - Gremdes pusē, tad šobrīd, diemžēl, tu nevienam nepatīc.

Tik tālu par skolu, noziedzniekiem līdzīgiem personāžiem un politiķiem, bet bez tā visa - klāt ir arī rudens un tviterī tas sajūtams ļoti skaidri un gaiši - ik sestdienu strauji pieaug tādu ierakstu skaits, kuros minēts vārdu salikums - kartupeļu talka, visvairāk tiek aprakstīta tā dzīve kas notiek pēc talkas protams. Tomēr - ieteikums lauciniekiem no pilsētniekiem - Elina Stengrevica [email protected] - pilsētniekus, kuri brauc ciemos, labāk nebrīdināt, ka kartupeļu talka. Lai "plāni nemainās"...

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Sociālo mediju apskati
Ārpus ētera
Jaunākie
Interesanti