Tviterapskatas: Jāņu ugunskuri, politiskās atgriešanās un rukši

Sūkstīšanās par laika apstākļiem, ugunskuru, uz šķīvja simetriski precīzi izkārtotu siera šķēļu un, protams, pašu līgotāju bildes krāsainā puķu pļavā dominē sociālajos tīklos. Nedēļu iesākot, pēc svētkiem nedaudz paguruši tomēr tvītotāji saņemas paust savu viedokli par aktualitātēm – par dažādu parādību atgriešanos: galvenokārt mēriem un cūkām, arī politikā.

Līgo naktī cepuši un ēduši marinētas cūkas, uzdzerot alu, daži arī uzvedušies kā cūkas – steidz dzēst savus nesakarīgos, līgo naktī sarakstītos tvītus. Dažos no tiem dziļā doma saprotama tikai pašam rakstītājam.

Arī pēc svētkiem – cūku netrūkst. Pēc svētkiem pienāk ziņas par cūku mēra izplatību Latgales pusē un to, ka pie politiskās siles vēlētos atgriezties Šlesers, kurš ap sevi pulcinājis bijušos premjerus Godmani, Kalvīti un citus jau mazliet piemirstus trekno gadu stāsta tēlus. Artūrs Irbe (@Artuurs_Irbe), ne hokejists, par to ir patiesi priecīgs:

Tā kā viņam grasās pievienoties arī bijušie premjeri Godmanis un Kalvītis, tātad naudas ir pavisam daudz.

Arī Māris Ūdris (@kretulis) izrāda cieņu bijušajiem politiķiem, sakot, ka respektē Šleseru&Co. Jo Māra klasesbiedrs sākumskolas ekskursijā sataisīja nesmukumu biksēs, un pēc tam nomainīja skolas uz neatgriešanos. Bet Šlesers – tas gan atgriezās.

"Nācijas izlīgums", "Vienoti Latvijai" nav vēl tā pavisam skaidrs – kāds būs veco vēžu jaunās kules nosaukums, bet tivterlietotāji ir gatavi palīdzēt un piedāvā savus variantus. Piemēram, „Neiznīcināmie”, „Krītiņu banda”, „Megapartija” – varētu arī saukt par „Apokalipses jātniekiem” Vita Bērziņa (@VitaBerzina), uzzinot par Kalvīti, Godmani, Šleseru un pārējiem, rod izskaidrojumu vasaras neesamībai:

Bet kopumā tā ir izcila Šlesera ideja - spriež Pāvils Jurjāns (@PavilsJurjans) - savākt vienkopus visus tos, par kuriem toč balsot nevajadzētu.

Lai kāda arī būtu partija, tai vajag arī programmu un treknus solījumus – arī te ir padomi no tviterlietotājiem, kas būtu nepieciešams „jauniem treknajiem gadiem”. Jānis Krīvēns vēlētos, lai sabiedriskais transports tiktu aizvietots ar ASV armijas vajadzībām izstrādātajiem Hummeriem, Mārtiņš Pavasaris grib, lai e-taloni būtu apzeltīti un, sasniedzot pilngadību, jaunajos treknajos gados visi saņemtu automātisku hipotekāro kredītu.

Bet cāļus jau skaita rudenī - pēc vēlēšanām, atgādina Veiko Spolītis. Un lai gan lielais vairums tviterī uzskata, ka labas izredzes vēlēšanās šim veidojumam varētu būt tikai tad, ja tās notiktu ellē, tomēr Kaspars Hara atgādina un vienlaikus jautā:


Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Sociālo mediju apskati
Ārpus ētera
Jaunākie
Interesanti