Tvitera apskats 12.05.2013.

Laiks Uzvaras nedēļas tviterapskatam. Hokejs, 9.maijs un vasaras modes apspriešana ir zīmīgākie temati šonedēļ. Lai gan pašvaldību vēlēšanas jau tepat, šķiet, līdz ar siltāka laika iestāšanos un hokeja kaislībām - tām tviterlietotāji pievērš mazāk uzmanības.

Aizvien skaidrāk redzama tendence sporta pārraides skatīties kopā ar tviteri un tajā paust savas emocijas. Jau pirms pirmajām Latvijas izlases spēlēm pasaules čempionātā jūtams - ne viens vien jau sagatavojis sajūsmas spiedzienu ierakstus tviterim, lai tos operatīvi publicētu - diemžēl pirmajās spēlēs šādu iespēju nav daudz un pēc spēlēm tiek atklāts, ka sagatavotais sajūsmas sauciens palicis neizmantots. Arī pēcspēles sarūgtinājums pēc zaudējumiem netiek slēpts - kurš nu stāsta par mazo hokejistu pieviltajām cerībām un sarūgtinājumu to sejās, Aleksandra Ņiživija parodiju konts joko - izlase inficēta ar vīrusu „Dinamo", bet Marta Kukarane zaudējumu sērijas beigās tēlaini teic - skatīties Latvijas hokeja izlases spēli ir tāpat kā katrā Valentīndienā skatīties Titāniku un cerēt, ka Di Kaprio izdzīvos.

Kāds jau sāk bažīties par izkrišanu no elites komandu pulciņa, bet citi tajā saskata iespējamus ieguvumus - K.ristaps [email protected] domā - Ja mēs nokļūsim B grupā, tad beidzot #hokejs atgriezīsies LTV7, par ko daudzus gadus sapņoja! Šaubos vai VIASAT translēs B grupu.

Ņemot vērā Rīgas "Dinamo" neveiksmīgo sezonu, kuru pirmo reizi translēja MTG grupas kanāli, tviterī tiek pieļauts - skatītāju atbalsts caur TV3 un satelītkanāliem pie hokejistiem nenonāk tik labi kā Latvijas sabiedriskās TV izpildījumā - tādēļ arī zaudējumu vairāk.

Bet nav jau tā, ka par zaudējumiem mēs nemācētu priecāties, piemēram, par Krievijas izlases zaudējumu frančiem Uzvaras dienā liela daļa latviski runājošās tvitertelpas ir ekstāzē. Bet krieviski runājošā - kolektīvi sāk Mātes dienu atzīmēt jau 9.maijā un to dara - sirsnīgi nododot sveicienus Krievijas hokejistu mātēm.

Lai gan arī Latvijas hokejistu mātes pēc pirmajām spēlēm apsveiktas, protams, pēc pirmās Latvijas izlases uzvaras - retorika mainās: hokeja izlase tomēr atkal māk spēlēt, tviterlietotāji sapņo par iekļūšanu ceturtdaļfinālā, skandē jaunā vārtsarga Gudļevska un komandas kapteiņa Dārziņa vārdu. Vēlajā vakara stundā, piemēram, @edijs_boss gribētu paklaigāt: 'Dārziņš, Dārziņš', bet - nevar - jo mazā meita padomās, ka ir jau pusastoņi no rīta un jāpošas.

@NaurisVizulis arī ir priecīgs, tomēr uzskata - bez labākā spēlētāja titula komandas kapteinis būtu pelnījis vēl ko: piemēram, Lipmans jau varētu pasniegt viņam nevis pulksteni, bet Metalurga akcijas :D"

Hokeja kaislības būs aktuālas arī jaunnedēļ, bez hokeja sociālajos tīklos sparīgi tiek apspriestas arī modes tendences; tās apkopjot, galvenais secinājums - vilkt mugurā var pilnīgi visu, ja vien vīriešiem tās nav zeķes komplektā ar sandalēm, bet dāmām vēlams apdomāt - vai tā saucamie legingi tām piestāv un vai tās vispār ir bikses.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Sociālo mediju apskati
Ārpus ētera
Jaunākie
Interesanti