Tvitera apskats 1.09.2013.

Visapkārt notiek raibas lietas un tvītotājiem ir par ko brīnīties, šausmināties vai vienkārši izteikties.

1.septembris un sāksim ar skolu. Šajā nedēļā vārds “skola” ieskanas aizvien biežāk un daudzi centušies izbaudīt pēdējos mirkļus pirms tās sākuma. Var arī tā, kā raksta @pokemons07 – sēžu mammas kabinetā un tresīju mūziku. Nevina nav skolā... bet @sinducis2 ir ļoti prātīgs - Labrīt. Arvien agrāk un agrāk ceļos. # tuvojas skola.

Var just, ka datoriem pieslēgušies daudzi, kam vasara, iespējams, liedza šo salīkušās muguras prieku – tviterī notiek apspriešanās par pieļaujamo papēžu augstumu, par skolotāju kvalitātēm un sāpe, ka VIŅŠ pārgājis mācīties citur...

Savukārt, tie, kam vārds “skola” jau nedaudz pagātne, māca jauniņos - @zaizaii saka - ah, un dārgie pirmkursnieki, aizmirstiet vārdu 'skolotājs' un aiztaupiet sev neskaitāmus neveiklus brīžus.
Bet vēl viedākie kā @Mquant_steidz ar padomu - Pats labākais dzīves skolotājs – pieredze. Ņem, protams – dārgi, bet paskaidro saprotami."

Komentāru druskas šonedēļ kārtējo reizi tika arī eironaudiņai, kad uzzinājām par tās transportēšanu uz Latviju: @Neimanis iztēlojas -"Latvijas eiro monētas, kas tiek kaltas Vācijā, uz Latviju tiks nogādātas ar 15 kuģiem" Varētu visi rindiņa braukt, būtu ok skats.

Pārdomas par eiro ieviešanu radušās arī @AigarsFr - Pastāvot kustībai "Godīgs eiro ieviesējs", neizbēgami ir jādibina naivuļu biedrība "Mēs ticam, ka līdz ar eiro ieviešanu cenas nepieaugs!"

Nīgru neapmierinātību izraisīja izvēle kādai valdei. @irLV vārdiem runājot - “KNAB aizdomās par kukuļiem kratītais Amerika kadrs Aļeksejenko tagad pieredzi nodos Getliņu valdē”. Tulkojumā tas nozīmē - atkritumu apsaimniekotāja SIA "Getliņi Eko" valdē ievēlēts Anatolijs Aļeksejenko (GKR), kuram Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs piemērojis aizdomās turamā statusu saistībā ar kukuļošanu.
Ar tādu kā bezcerīgi ironisku izsaucienu: Jauki! šo ziņu pavadīja daži twītotāji.

Bet @ivchix izklāstīja, kas un kā, sakot - Viss skaidrs - @mareksgailitis tikko @LRZinas paskaidroja, ka Aļeksejenko amats atrasts, lai viņš "nebūtu izmests uz ielas".

Policija turpināja vajāt Ralfu Tokaho. Tieši no sociālajiem tīkliem varēja uzzinātpatieso noskaņojumu Rēzeknes apkārtnē. @ernestsdauksts - Šodien atkal lidaparāti nedaudz ietusē pa pilsētu, varbūt Ralfiks ķēries pie vecajiem nedarbiem?

@AigarsKozuls Kamēr guļu, lūdzu, šonakt sagūstiet samuraju Tokaho, citādi neomulīgi vakarā iziet dārzā pēc dzidrā ābola.

@BlackHalt indīgi - Tāda augsta dzeņu populācija valstī, bet Ralfu Tokaho nevar noķert. Laikam Rēzekne de facto ir mazliet citā valstī.

@AntonsRancans - Ralfs Tokaho - beidzot latviešiem parādījies naconālais varonis. Dzejniekiem un komponistiem būs ko likt Kaupēna vietā.

Arī nedēļai tuvinoties beigām, nebija miera un trauksmi novērojis @arniskrauze - Sprūdžs iet prom no politikas, pans Kleksis no SWH, bet piektdiena ir tikai pusē...
Jā, ministra vārdu katrs locīja kā nu spēja - @AndrejsVaivars saka -  Reformas jāsāk ar mazumiņu – nosprieda Sprūdžs un noreformēja pats sevi. Bet citu neizpratni izraisīja tieši demisijas tālais datums, 1. decembris - @andrejsel izpļāva - “sprūdžs vispār varētu atkāpties ar 1. sptembri un iet skolā”...

@OttoOzols atvēsina iekarsušos - Tie kuri šobrīd sacenšās jēlās asprātības par un ap Sprūdžu, paši nekad nebūs spējīgi pat iepīkstēties pret visciniskāko L-jas izplaupītāju.

Par visu pasmejas @karlisdagilis - “Sprūdžs nozaga Dombrovskim premjerēšanas ballīti medijos.”

Pārsteigumu bija daudz – piemēram, par apvērsumu Operā - ka Andrejs Žagars vairs nevadīs Operu. @normixn komentē - TV ziņās par Žagara neiekļaušanu valdē "pēc darbaļaužu lūguma" neizklausās pārliecinoši. Kad Kult.min. ņēmusi vērā arodbiedrības?

Kā no līdzsvara izsisti bija arī pana Klekša fani līdz ar viņu pašu par darba uzteikšanu SWH, turklāt ar nozēlojamiem argumentiem par satura smagnējību - @Maris_Zanders raksta - Tā gadās: gadiem ilgi nebiju par smagu, bet redz', tagad esmu. Laikam radio rumpis tizls palicis, ka nevar noturēt :)

@ligavasiluna mierina - no otras puses, priecājies, pa manam - tas radio pamazām mirī. Maz vairs bija ko klausīties. @ivchix ar savu padomu - nu re, nav ko stāties ceļā tiem, kas grib attīstīt Latviju.

Un nobeigumā – atkal atgriežoties pie skolas. Mācība, ko ierakstījis @saulstarins181: Māceklis reiz prasīja skolotājam: - Skolotāj, vai ilgi ir jāgaida uz labākiem laikiem un pārmaiņām! Skolotājs atbildēja:- Ja gaidīsi, tad ilgi.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Sociālo mediju apskati
Ārpus ētera
Jaunākie
Interesanti