«Soči 2014» sociālajos tīklos: Snovborda modeles

Snovborda modeles, piecpadsmitgadīgā krievu daiļslidotāja un mūsu kamaniņu braucēji. Sociālie tīkli joprojām ir karsti!

Olimpiskās spēles turpinās, un arī daudzi no tviterlietotājiem turpina izrādīt prieku par tām, kā piemēram, izsakot komplimentus par sportistēm snovborda slopestyle sacensībās. Tā arī Aiga, minot: „Lai tiktu snovborda slopestyle finālā, meitenēm vērtē arī skaistumu? Normālas modeles tur nolasījušās.” Savukārt Agijai olimpiskās spēles un meiteņu snovbords liek skumt pēc kalniem un sniega.

Vērā ņemamu uzmanību tviterī ārzemēs pievērsa arī čehu snovbordistes Sarkas Pancochovas nepatīkamais kritiens jau minētajās snovborda slopestyle sacensībās. Pēc lielā lēciena sportiste nespēja veiksmīgi piezemēties, kā rezultātā smagi krita. Bilde ar saplēsto ķiveri, kura sportisti glāba, rotāja daudzu profilu tvītus visas dienas garumā. Par laimi, ar sportisti viss kārtībā, taču notikušais daudziem arī tviterī lika atzīt, cik svarīga ir ķivere esot uz kalna, protams, vienlaicīgi atsaucot atmiņā arī neseno Mihaela Šumahera nelaimi.

Dažādu sociālo tīklu lietotāji ārzemēs, un arī šeit Latvijā, turpina izteikt arī savu sajūsmu par 15 gadus jauno krievu daiļslidotāju Jūliju Lipņitsku, kura daiļslidošanas komandu sacensībās, savā posmā uzvarot, arī ļāva Krievijas izlasei izcīnīt savu pirmo zelta medaļu šajās olimpiskajās spēlēs. Video ar viņas uzstāšanos plaši tiek ievietots, un, tā teikt „padots tālāk” gan Facebook, gan Tvitera kontos. Kāds Amerikas tviterlietotājs Metjū ironiski par sevi raksta: „Tikko noskatījos kādas 15 gadīgas krievu meitenes izcilu daiļslidošanu. Es tajā vecumā skatījos multenes”.

Labi gājis mūsu kamaniņu braucējam Mārtiņam Rubenim, kurš pēc vīriešu sacensībām izcīnīja cienījamo 10.vietu. Ar šo rezultātu Mārtiņš paziņoja par savas profesionālās karjeras beigām un vakara gaitā daudzi no tvitera lietotājiem izteica savas atzinības, un veltīja „Paldies” vārdus pateicībā par patīkamajiem mirkļiem aizgājušo gadu laikā, un, protams, arī Turīnas olimpisko spēļu bronzas medaļu.

Paškritisks pret sevi bijis arī kamaniņu braucējs Kristaps Mauriņš, kurš pēc sava pēdējā brauciena ietvītojis pavisam lakonisku frāzi: „Starta lielmeistars”. Taču uz to daudzi no atbalstītājiem tikai atbildējuši, lai Kristaps nenokar galvu un izbauda atlikušo laiku spēlēs.

Sočos aizvadītas arī pirmās tramplīnlēkšanas sacensības, kuru sakarā interesantu jautājumu uzdevis arī putnu vērotājs Kaspars Funts, rakstot:

Gan televīzijā, gan arī šeit, Latvijas Radio ēterā, esam dzirdējuši reportāžas par mūsu sportistu dzīvošanu Sočos. Šīs dienas olimpisko spēļu sociālo mediju apskatu vēlos noslēgt ar Ilonas tvītu:

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Sociālo mediju apskati
Ārpus ētera
Jaunākie
Interesanti