«Soči 2014» sociālajos tīklos: Lidotājs uz slēpēm

Sāpes par spēļu neredzēšanu darba dēļ , kā arī komentāri par mūsu olimpiešu startiem. Sociālie tīkli pēc spēļu trešās dienas joprojām karsti.

Soču olimpiskās spēles turpina uzņemt apgriezienus, un daudzi no skatītājiem atdūrušies jau pret ierasto problēmu olimpisko spēļu laikā. Pēc brīvdienām, kuras galvenokārt pavadītas pie televizoru ekrāniem, nācies atgriezties savās darbavietās vai skolas solos, tādējādi zaudējot iespēju aktīvi sekot līdzi spēļu norisei.

Tā Alise raksta, ka „skolā varētu būt brīvlaiks, kamēr iet olimpiskās spēles”. Arī Santu ir kārtīgi aizrāvis olimpiskais gars, viņa min: „Ja es varētu visas šīs divas nedēļas to vien darīt, kā skatīties olimpiskās spēles, es laikam būtu laimīgs cilvēks”. Savukārt lietotājs Dinčuks raksta:

Es, protams, visiem skolēniem ieteiktu tomēr stundas nebastot, jo sekot līdzi spēlēm iespējams gan caur mobilo telefonu – starpbrīžos, protams, gan arī sekojot līdzi aktivitātēm sociālajos tīklos.

Kā viens no pirmajiem uz savu startu spēļu trešajā dienā devās Latvijas šorttrekists Roberto Puķītis, kurš savās debijas olimpiskajās spēlēs izcīnīja ļoti cienījamo 15.vietu. Uz šādu rezultātu viņa atbalstītāji tviterī reaģēja ļoti pozitīvi, rakstot, „Šodien tu sagādāji tādu adrenalīna devu, ka maz neliekas!”, tā min Gija, taču Klāvs raksta: „Prieks par Roberto Puķīti, šīs olimpiādes sportiskais jaunatklājums aizraujošajā šorttrekā! Vēlu veiksmi un panākumus nākotnē!” Arī pats Roberto savā tviterprofilā izteicis pārsteigumu un pat vieglo šoku par sasniegto rezultātu:

Arī Haralds Silovs aizvadījis savas pirmās sacensības, par kurām pats savā tviterkontā rakstījis, ka juties labi, un pateicies līdzjūtējiem par atbalstu. Taču vislielāko aktivitāti sacensību laikā, ar vidēji pat 10-20 tvītiem minūtē, izpelnījies mūsu biatlonists Andrejs Rastorgujevs, kurš 12,5 kilometru iedzīšanas sacensībās izcīnīja 9.vietu. Ja pat teorētiski mēs vēlētos apkopot un nolasīt visus tvītus, kuri sacensību laikā tika rakstīti par Andreja startu, mums būtu nepieciešami kādi pieci šādi apskati vien. Tādu laiku un vietu atvēlēt gluži nav iespējams, taču daži no interesantākajiem komentāriem bija šādi:

Pēc viņa finiša seko vairāki līdzīgi tvīti, kas būvēti pēc formulas „Rastorgujevs ir... (un tad šeit tiek ievietots vārds), kā piemēram: Rastorgujevs ir monstrs, Rastorgujevs ir mūsu zelta slēpes, lidotājs uz slēpēm, zvērs, un citi. Arī Latvijas Olimpiskās komitejas ģenerālsekretārs Žoržs Tikmers savā tviterprofilā atzinis lielisko panākumu:

Arī mūsu kamaniņu braucējas Elīza Tīruma un Ulla Zirne bijušas ātras. Protams, tiešā nozīmē, ko pieminējis arī Artūrs, rakstot: „Principā tās ir ragaviņas. Vai tu spēj iedomāties braukt ragaviņās ar 130km/h? Večiem pat bija 140km/h”. Savukārt bijusī Latvijas kamaniņu braucēja Maija Tīruma savā kontā pēc pirmajiem braucieniem tvītojusi:

Līdz nākamajai reizei!

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Sociālo mediju apskati
Ārpus ētera
Jaunākie
Interesanti