«Soči 2014» sociālajos tīklos: Kamaniņbraucēju lielvalsts

Olimpisko spēļu sestā sacensību diena mums aiz muguras, un kas par vēl vienu lielisku dienu tā izvērtusies Latvijas olimpiskajai komandai!

Vēl pirms lielajiem priekiem nedaudz par dienas iesākumu. Sočos sācies, ja tā mēs varētu teikt, lielais pavasaris, un āra temperatūras aug ar katru dienu. Māris Zembergs tā dienas laikā čivinājis, ka Sočos vakar varētu būs sasniegts absolūtais ziemas olimpisko spēļu karstuma rekords. „Lejā pie olimpiskā parka autobusā rādīja, ka ārā ir +23.” Par silto laiku tviterī sarakstījušās arī māsas Tīrumas – Elīza un Maija.

Taču siltais laiks nelika apstāties sacensībām un neliedza startā doties biatlonistiem 20 kilometru distancē. Skatītāji gan mājās, gan skolās, gan savās darba vietās pielipuši pie saviem ekrāniem gaidīja, kad mūsu biatlonista Andreja Rastorgujeva mērķu šāviņi no melnas krāsas ekrānā nomainīsies uz balto. Brīnumi nenotiek, taču neskatoties uz sasniegto vietu, Jānis atzīmē:

Un tā ir tiesa. Andrejs ekrānā tika rādīts visās savās četrās šaušanas reizēs. Starp citu, runājot par televīzijas tiešraidēm, biatlona un slēpošanas sacensības Latvijas Televīzijas ēterā komentē Anatolijs Kreipāns, un Lelde par viņa komentāriem veltījusi šādu tvītu:

Pavisam kas pretējs gliemežiem ātruma ziņā bija kamaniņu sporta komandu sacensības, kuras olimpiskajās spēlēs kā disciplīna tika iekļautas pirmo reizi. Un Latvijai izcīnīta medaļa! Veselas četras medaļas, ja būsim korekti. Latvijas izlases komanda ar Elīzu Tīrumu, Mārtiņu Rubeni un brāļiem Šiciem priekšgalā izcīnīja bronzas godalgas un jau otro dienu pēc kārtas iepriecināja mūs visus. Patiesā priekā par savu māsu bija arī Maija Tīruma, kura tvītoja: „Iiiihaaaa, mana māsa izcīna bronzas medaļu Olimpiskajās spēlēs! Labāk laikam vairs šobrīd cilvēks nevar justies!” Savukārt lietotājs pix rakstīja: „Tā jau ik vakaru var piededzināt vakariņas, fanojot par Latvijas kamaniņu izlasi”. Taču daudz komentārus vēlāk rosina... pats komentētājs. Māris Rīmenis. Tā Dzintars Rasnačs savā profilā, atzīst: 

Turpmākā vakara gaitā tviterlietotāji pat apspriež iespēju, vai Māris nevarētu komentēt arī biatlona sacensības un hokeja turnīru, jo tad būtu skaidrs, ka medaļas mēs iegūtu arī šajās disciplīnās.

Taču saistībā ar mūsu šobrīd izcīnītajām divām medaļām, un abām no tām kamaniņu sportā, rakstījis arī Kaspars:

Šī apskata noslēgumā Intas tvīts: „Latvija ir kolosāla valsts ar fantastiskiem cilvēkiem! Kaut mēs biežāk paši to pamanītu. Paldies medaļniekiem!”

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Sociālo mediju apskati
Ārpus ētera
Jaunākie
Interesanti