Sadaļas Sadaļas

PAREIZAIS VIEDOKLIS par «Radio 101»

Vakar vēlu PAREIZAJAM VIEDOKLIM piezvanīja un lūdza sniegt konsultāciju – kā minētajam medijam cīnīties ar draudošo klusumu.

Fakts: Pašlaik "Radio 101" tiek nodrošināta darbība tik daudz, lai ēterā nebūtu klusuma, biznesa portālam "Nozare.lv" teica radiostacijas valdes loceklis un bijušais īpašnieks Edgars Mencis.

Pašlaik tiek nodrošināta tikai mūzikas atskaņošana, bet dīdžeji radio nestrādā.

Jau ziņots, ka notiek viedokļu apmaiņas un saskaņošanas process ar jauno radio īpašnieku. "Kamēr nav skaidrs, kas, ar ko un kā, tikmēr radio nevar strādāt," iepriekš teica Mencis. Viņš uzsvēra, ka pārrunu process nebūs ātrs.(c)LETA

Fakts paliek fakts, un tur neko daudz neizgrozīs. Menča kungs saka – kamēr nav skaidrs, kurš ar kuru un cik tas prieks maksās, tikmēr radio nevar strādāt. Ja radio nevar strādāt, tad tas nestrādā. Ir klusums. Bet turpat, rindiņu iepriekš, pieteikts, ka mūziku spēlē. Lai nebūtu klusuma. Tad strādā vai nestrādā?

Izskatās, ka šī nesaprašanas kaite šim radio piemitusi bezmaz vai no dibināšanas brīža. No sākuma viss lieliski. Jauni talantīgi Pegazi, jaunas platformas, inovatīvākais zīmols valstī, nekad nedzirdēti reklāmas pārdošanas paņēmieni, smaidošs premjers (kam tālu nav jānāk), jūsmīgs fanu pulks. Tas izklausās pēc darba? Tas tak ir kūrorts! Darbs nekur neaizbēgs.

Un - še tev! Izrādās, ka pastāv kaut kādas prozaiskas izmaksu lietas – apkure, elektrība, nodokļi. Algas arī laikam jāizsniedz. No sākuma maksā, vēlāk ne visai, vēl vēlāk pavisam nemaz.

Beigu beigās Ņikitenko (kurš gan nezin Ņikitenko!) atlikumus par lielu summu nopērk. Piezīmēsim – jebkura nauda, kura nav mūsu, ir liela. Mūsējā ir maza. No pārdzīvojuma Pegazi dabū lokautu. Lokauts, kā zināms, ir tas pats nokauts, tikai garīgā formā – piemetas, ja ilgi nedabū to, ko vēlas.

Pa to laiku "Radio 101" te strādā, te nestrādā. Skan dziesmiņa par beigām, ko izpilda „Durvis”. Ierakstā. Vairākām cilvēku grupām vienlaicīgi liekas, ka tieši viņi arī ir tie 101. Dzīvajā.

Atnāk Ņikitenko. Labdienu nepadod, izgāžas krēslā un sāk skaidrot, kurš ar kuru ko darīs (sk. Menča kunga teikto).

Atlikušie bilst, ka tā sanāks tikai pornogrāfija. Jaunajam īpašniekam nav laika, viņam zvana telefons un jāskrien tālāk. Davai! Pakā! (latv. dod pakā!)

- E..e..e, bet kur tad nauda?

- Ak, nauda..atvainojiet, aizmirsu noņemt no rēķina © Ostaps Benders

Nu un tagad gan ir s…dīgi. Nevar saprast, ko lai dara. Klusums arī nāk virsū. Ja nav naudas, tas ir ļoti slikti. Bet ja ir klusums, tad ir pavisam traki. Ko nu?

Tikai mieru. Tieši tādēļ ir vietā PAREIZAIS VIEDOKLIS par situācijas risinājuma ceļiem. Cīnīties ar klusumu ēterā var!

Padomājiet - pilsētas centrs. Tūristi. Aizgrābtas elsas – Ach! Riga! Wunderbar! (latv. Džīzas!Rīga!Super!) un leijerkastnieks pie lielās viesnīcas ar 101 zilo zīmi uz krūtīm. Bet no leijeres mazs vadiņš uz ēteru. Un gidi, garām pavadot tūristu pulkus, stāsta teiksmu par princesi Nulli, kura mīlēja divus Vieniniekus un kas no tā beigās iznāca. Ziedojumu kaste tikai jāizvēlas pietiekami liela. Krīzes menedžments darbojas. Kā jau Latvijā.

Otra versija. Ir priekšvēlēšanu laiks. Tak laipni lūdzu (bet visiem sarakstiem) uz studiju. Dzīvajā rindā. Un lai runā. Un nevis kaut kādas minūtes, bet pa nopietno. Fidels spēku pilnbriedā esot norunājis 7 stundas no vietas, bet daži amerikāņu senatori pat 23-24 stundas (paldies sociālo tīklu lietotājiem par apakškonsultāciju!). Ko mēs - letiņi un krieviņi nevaram?! Tādā veidā nosedzam ētera laiku līdz vēlēšanām. Un arī tarifs vienāds. Lai ne vismazākā aizdomu ēna.

Tad ir vēl arī Tautas Radio versija.

Lai nāk visi un dzied. Visi, kuri zin, ka ir talantīgi!

Pēc kārtas, nevis reizē. Lai dzied, ko sirds kāro. Skaļi un braši. Nu, viens cilvēks jāalgo, kurš kārto rindu, skatās, lai negrūstās un tā. Kaut gan – labāk kādu brīvprātīgo. Fanu tak bija tik daudz, domājams, ka būs pat apgrūtinoši izvēlēties.

PAREIZAIS VIEDOKLIS PROGNOZĒ, ka vislabāk visus trīs virzienus harmoniski apvienot. Laist reizē varbūt būtu pārāk inovatīvi. Taču, saliekot listi – leijerkaste-runa-dziesma-runa-leijerkaste vai līdzīgi, iespējams pilnīgi bez mazākajām problēmām uzvarēt draudošo klusumu. Un pa to laiku jau būs tapis skaidrs – kurš ar kuru un kā (skatīt faktu sākumā). Īslaicīgās bēdas liksies vien nelāgs sapnis. Pēc pārēšanās.

Atvainojiet, piemirsu! Laika ziņas svarīgi ik pa stundai nolasīt.

Ar cieņu

Bundžu Jānis, ļoti neatkarīgs konsultants

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Jaunākie
Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt